Що ж усе-таки робити росіянам 17 березня

Росіяни можуть прийти і забрати додому свій бюлетень / колаж: Главред, фото: россми, Flickr

Забрані додому бюлетені в офіційну явку не записуються (якщо для вас це важливо).

Зараз багато антипутінськи налаштованих росіян не знають, що робити на "виборах" - ходити чи не ходити, голосувати чи ні, а якщо так, то за кого.

Відразу скажу: голосувати точно не треба, це пряма підтримка Путіна.

Оскільки і явку, і результат, і навіть телевізійну картинку намалюють з огляду на інтереси Кремля, найпростіший варіант - взагалі не ходити.

Але є й інший варіант: прийти і забрати додому свій бюлетень.

Якщо є натхнення і бажання, вдома на ньому можна спокійно намалювати або написати щось від душі, сфоткати і викласти у фб.

Забрані додому бюлетені в офіційну явку не записуються (якщо для вас це важливо).

Відсутність виданих бюлетенів в урнах - пекельний головний біль для членів комісій, вони будуть дико страждати всю ніч, перераховуючи все по 10 разів.

Згодом такий бюлетень перетвориться на рідкісний і дорогий артефакт епохи тоталітаризму, його можна буде дорого продати - хоч якась користь від усього цього шапіто буде.

Загалом, я б сходив і забрав додому бюлетень.

Джерело

Хто такий Іван Яковина

Народився в Москві, в районі Сокольники, жив там до трьох років. Має українське коріння, предки походять із міста Самбір на Львівщині. З батьками часто переїжджав із міста в місто, проживав у Підмосков'ї, Кишиневі, Санкт-Петербурзі. Навчався в 11 школах.

Закінчив Московський лінгвістичний університет, за фахом - арабіст.

З 2010 року працював у Києві, писав для сайту "Лента.ру". Після рейдерського захоплення видання у 2014 переїхав в Україну.

Працює журналістом і політичним оглядачем журналу "Новое время" (Київ), пише Вікіпедія.

Новини заразКонтакти