Найбільша мрія росіян - зламати тил і проломити фронт, примусивши Україну до капітуляції. Саме тому путін і кидає зараз все, що має, а також починає приховану мобілізацію під різними соусами - резервісти, контракти призовників.
патрушев, костюков, кірієнко і герасимов постійно переконують його, що зупинятися не треба і варто маніпулювати темою миру.
Зараз складний момент, під час якого нам важливо зібратися, реально оцінювати загрози і вистояти. Дуже багато хороших і професійних людей роблять все, аби ми вистояли і зірвали чергову спробу ворога досягнути його цілей. Буде складно, буде важко, але немає іншого шляху, окрім боротьби, бо це екзистенційна війна.
Важливо розуміти, що росія претендує на всю територію України і не забувати про це. Вони не зупиняються, не реагують на пропозиції навіть США.
У такому випадку зупинити росіян можливо, якщо нанести поразку на фронті, в тилу, зробивши ціну війни вкрай високою, а також забезпечити позицію Китаю щодо припинення бойових дій. Інакше рф хоче продовжувати війну.
Прості рішення можуть здаватися ефективними людям, які втомилися. Але розмови про швидкий мир з початку року, які лунали із Заходу, і були ж для багатьох таким простим рішенням, та виявилося, що все вкрай непросто, коли одна сторона - росія - постійно хоче продовжувати війну і відмовляється від припинення вогню.
З хорошого - більшість росіян вже хочуть «зупинки сво». Про це говорить соціологія всередині рф. Але для того, аби режим путіна на це орієнтувався, важливо зупинити фронт і розбити відсоток імперців, які постійно хочуть воювати.
Андрій Коваленко є лейтенантом Сил оборони України, у грудні 2023 року відряджений на посаду заступника керівника ЦПД. У січні 2024 року був призначений керівником Центру протидії дезінформації Ради національної безпеки і оборони України.
За словами нового очільника, Центр займатиме проактивну позицію щодо захисту інтересів держави, зокрема в інформаційному просторі. ЦПД протистоятиме потугам росіян, ФСБ, ГРУ і СЗР РФ, які намагаються впливати на настрої українського суспільства та поширювати фейки про Україну за кордоном.
«Ми хочемо сформувати навколо Центру потужне ком’юніті, яке зацікавлене в захисті нашої країни, і закликаємо лідерів думок працювати разом для того, щоб протидіяти російським ІПсО», – наголосив Андрій Коваленко.