Контрнаступ і хибні очікування

"Слона" на фронті доведеться "їсти шматками" / фото: 24 ОМБр імені короля Данила

Я не розумію тих, хто намагається створити з наших потенційних наступальних дій «солодкий сироп».

Коротко про інформаційну складову «контрнаступу» і перебіг війни загалом.

Я розумію логіку, чому українські офіційні особи, західні медіа (дружні до нас) і офіційні особи видають купу інформації по контрнаступу. Насправді, доволі суперечливої і навіть шизофренічної.

Тому що в умовах сучасної війни неможливо зберігати 100% інформаційну тишу.

Я розумію логіку, чому Валерій Федорович і Генштаб мовчать. І створюють додатковий ореол загадковості навколо своєї діяльності і своїх планів.

Тому що як раз інформація чи деталізація від них (бо вони всередині процесу) може мати непередбачувані наслідки. Навіть якщо буде 100% дезою.

Так, цільова аудиторія більшості нашої інформації від офіційних джерел про наші плани - саме ворог. Це логічно.

Чого я не розумію. Я не розумію тих, хто намагається створити з наших потенційних наступальних дій «солодкий сироп». У марафоні чи просто у вигляді «незалежності експертизи». Бо навіть якщо ворог посиплеться і реально буде тікати всюди, умовно, «вже завтра» (хоча це - малоймовірністна подія), щоб досягти цього багато людей загинуть. Я багатьох з них знаю особисто. І ви знаєте.

Але скоріше за все відразу ніхто не посиплеться - і цього слона все одно доведеться «їсти шматками». Можливо, швидше, ніж думають песимісти. Але раптомо за місяць-два і кілька вдалих операцій (їх ще потрібно здійснити) Кремль не запалає. І в Севастополі параду ще не буде.

Я б сказав, що треба більшої відповідальності від тих, хто говорить про війну і дає прогнози.

Бо вони цим створюють хибні очікування і погано впливають на психіку людей і їх готовність «грати в довгу». Але який сенс?

Джерело

Новини заразКонтакти