Наїзд високопоставлених кадировців на Пригожина - це дуже важливий поворот. Три міркування з цього приводу.
По-перше, віддати відповідний наказ Кадирову міг тільки одна людина-Путін.
Тобто Путін вже більше не може робити вигляд, що з Пригожиним все нормально, і що він слухається Кремля. Тим, хто слухається, Даудов і Делімханов в телеграмі загрози не пишуть.
По-друге, у своїх виступах кадировці озвучили головні претензії Кремля: вихід Пригожина з підпорядкування, шалена медіаактивність і зростання особистої популярності.
Путін категорично незадоволений появою у нього потенційного суперника.
По-третє, вибір саме цих людей для наїзду означає, що в разі відмови від покори ліквідацію Пригожина доручать кадировцям. Це для того, щоб він не сподівався на арешт або суд - вб'ють там, де зможуть і при першій же можливості.
Народився в Москві, в районі Сокільники, жив там до трьох років. Має українське коріння, предки походять із міста Самбір на Львівщині. З батьками часто переїжджав із міста в місто, проживав у Підмосков'ї, Кишиневі, Санкт-Петербурзі. Навчався в 11 школах.
Закінчив Московський лінгвістичний університет, за спеціальністю — арабіст.
З 2010 року — працював у Києві, писав для сайту «Лента.ру». Після рейдерського захоплення видання у 2014 переїхав до України.
Працює журналістом і політичним оглядачем журналу «Новое время» (Київ), пише Вікіпедія.
Тепер у Пригожина два варіанти - повністю згорнути свою передвиборчу кампанію і повернутися в положення безмовного інструменту Кремля, або піти на відкритий конфлікт з кадировцями (і, відповідно, Кремлем).
Дуже цікаво, що він вибере.