Чи буде наступ на Харків?

11 травня 2024, 08:46
1444
Про "наступ" на Харків російська пропаганда поширює ІПСО з початку 2024 року й особливо інтенсивно з кінця лютого - початку березня.
Харьков
Харків / ua.depositphotos.com

З цього ж періоду розумні люди, а не розгублені балакучі голови, роз'яснювали послідовно і з розстановкою, чому в російських окупаційних військ зараз немає ресурсу для проведення загальновійськової операції з метою оточення й захоплення Харкова, але вони продовжуватимуть тактику ударів по місту і особливо - прикордонній зоні, а також робитимуть диверсійно-терористичні вилазки ротних груп у прикордонну зону.

За минулі місяці тільки я дав не просто кілька, а, напевно, понад сотню інтерв'ю на тему "харківського наступу", не просто роз'яснюючи, а буквально розжовуючи, що відбуватиметься, з чого почнеться і як на це реагувати. І після того, як, здавалося б, на кожному інформаційному майданчику, який тільки можна було охопити, щойно почало відбуватися те, про що попереджали, причому, не більше, не менше, стала виникати істерія.

відео дня

Особливо в цьому плані продовжують тішити журналісти, причому ті самі, яким я, як пінгвінам у дзьоб, вкладав послідовність подій і обмеженість можливостей РВВ, але які мені зараз дзвонять (не пишуть у WhatsApp, а саме дзвонять) і запитують: Олександре, почався наступ на Харків, так????

Серйозно?

Зараз усе відбувається саме так, як і передбачалося. Не більше, не менше.

Хочете почути мої коментарі з цього приводу - читайте пости місячної давності. Забиваєте в пошуку словосполучення "наступ на Харків" і вперед. Але якщо ви істеричка і адепт російських ІПСО, тоді вам нічого не допоможе.

Хто такий Олександр Коваленко

Коваленко Олександр народився 15 грудня 1981 року в Одесі. Закінчив Одеську Академію зв'язку ім. Попова. Попова. З 2014 року бере активну участь у протидії агресії Росії проти України. Військово-політичний оглядач групи "Інформаційний спротив". Провідний експерт Українського центру дослідження проблем безпеки. Український політичний та економічний блогер під ніком "Злий одесит".

Джерело

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакції.

Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред

Реклама
Реклама

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
^
Ми використовуемо cookies
Прийняти