Чому Симоньян лякає росіян Гаагою

Заява Симоньян - це елемент цієї війни і він направлений на одну дуже важливу річ: створити ілюзію відповідальності всіх за діі влади.
Маргарита Симоньян, Кремль
Симоньян лякає росіян Гаагою / Скрин, УНИАН

Симоньян, Гаага і "враг у ворот", або чому не потрібно радіти тому, що пропагандисти лякають росіян міжнародним трибуналом.

В наших широтах з великою ейфорією сприйняли заяву Симоньян про те, що в разі поразки Росії всіх чекає Гаага. Насправді - це не переляк і не відчуття поразки. Це один з елементів переведення СВО в "народну війну". Це один з елементів російського ІПСО для росіян.

Дев’ять місяців головною проблемою російської армії і глибинного народу було відсутність розуміння "а за що ми воюємо". Приблизно місяць тому з‘явилися перші заяви про народну війну. Потім почалися окопи в Криму, засічні лінії в Білгороді, перевірки бомбосховищ в Москві і т.д. Все це елементи одного важливого посилу: "враг у ворот". Смисл цієї війни, який нав‘язує влада зараз: це оборонна війна, щоб "Захід не зайшов на нашу територію".

Заява Симоньян - це елемент цієї війни і він направлений на одну дуже важливу річ: створити ілюзію відповідальності всіх за діі влади. Поки вона почала з еліт, але пропаганда має зайти на територію кожного і сказати йому: ти несеш відповідальність точно таку ж, як і Путін, бо це народна війна.

Поки глибинний народ боїться саме цього аспекту. Ні, не з моральних міркувань, а через те, що народна війна означає, що ти маєш (не можеш, а маєш) почати думати про фронт і про те, що ти там будеш робити.

На жаль, після дев’яти місяців пошуків, росіяни, схоже, намацали той формат, в якому їхнє населення буде пояснювати собі, а за що ж вони воюють. Це особливо не вплине на бойовий дух армії, але точно зцементує консолідацію навколо Путіна.

Джерело

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти