Що несе російська імперія під лейблом "СССР"?

1 червня 2024, 08:10
711
Путінський режим намагається не тільки знищити Україну як державу, а українців як націю.
Що несе російська імперія під лейблом 'СССР'?
Путін та Лукашенко / Колаж: Главред, фото: УНІАН, Міноборони РФ

Абсолютне зло.

Зрозуміло, що в суперечці Латиніної і Портникова я цілком на боці Віталія. Однак мені здається, що про найголовніше і він не сказав. Це не просто війна колишньої колонії, що бореться за свободу та ідентичність, з імперією, яка намагається її знову підпорядкувати і принизити. Це смертельна сутичка з абсолютним злом, що несе світові рабство, деградацію і, зрештою, глобальну катастрофу.

відео дня

Російська імперія, зокрема під лейблом "СРСР", завжди була східною деспотією, що вбралася в європейську сукню. Використовуючи сцапцарапані європейські технології, вона намагалася знищити головне в європейській цивілізації - дух свободи. Лель сама рабською країною (як там у класика - знизу доверху всі раби), вона намагалася нав'язати своє рабство всім, до кого могла дотягнутися. Наприклад, Україні, в якій двічі запроваджувала кріпосне право: у класичному, а потім у колгоспному варіанті.

У двадцятому столітті цей монстр двічі падав замертво (в 1917 і в 1991 році), але потім дивним чином оживав і знову намагався підім'яти під себе все навколо.

Путінський режим намагається не тільки знищити Україну як державу, а українців як націю. Він веде гібридну війну проти всього вільного світу. Якщо йому не зламають шию в Україні, стане неминучим пряме військове зіткнення з НАТО, яке з високою ймовірністю може призвести до ядерної війни і глобальної катастрофи. Українці борються не тільки за свою ідентичність і свободу, вони рятують світ (і себе зокрема) від катастрофічної загрози з боку головного світового зла. Звучить пафосно, але це так, і по іншому не скажеш.

Хто такий Ігор Ейдман

Ігор Віленович Ейдман (25 вересня 1968, Горький) — російський соціолог, один з найбільш публікованих дослідників путінізму як соціальної і політичної системи.

З 1995-го по 2002-й рік очолював піар-агенцію "Центр соціальних інновацій". Ігор Ейдман є автором антиолігархічної кампанії Бориса Нємцова.

З 2002-го по 2005-й рік Ігор Ейдман працював одночасно в центрі політконсалтингу "Ніколло М" і Всеросійському центрі вивчення громадської думки (він же ВЦВГД).

У 2010-му році виступив одним з підписантів опозиційного листа "Путін повинен піти".

У 2011-му році переїхав до Німеччини.
Ігор Ейдман в 2014-му році випустив книгу "Нова національна ідея Путіна". У 2016-му році була видана його книга "Система Путіна: Куди йде нова російська імперія?"
Ігор Ейдман - автор багатьох публікацій і статей, активно пише на своїх сторінках у соцмережах. У своїх матеріалах він детально розбирає сучасну російську політику, виступає проти війни в Україні, нещадно висміює Путіна, "духовні скрєпи" і "русский мир".

Джерело

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакції.

Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред

Реклама
Реклама

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
^
Ми використовуемо cookies
Прийняти