Що таке збіднений уран: пояснення для Медвєєва на прикладі самогону

27 березня 2023, 06:07
2451
Раз вже істерики щодо збідненого урану не вщухають, то висловлю професійну думку ядерного ракетника.
Дмитро Медведєв
Дмитро Медведєв влаштував істерику через заяву британців / скрін

Так ось, всі ці високопоставлені виродки — Путін, Медведєв, Шойгу, Лавров та інші, бризкають соплями і погрозами з приводу танкових снарядів з сердечниками з збідненого урану, вони просто тупі неуки, не здатні засвоїти фізику середньої школи. Або цинічні брехуни, які брешуть на вдиху, видиху і між ними. До речі, одне інше не виключає.

Мізків немає, тому кремлівські керуються рефлексами, як піддослідні собачки Павлова: почули слово "уран" і почалися всякі виділення.

відео дня

А насправді, збіднений уран - це не про ядерну зброю, а прямо навпаки. В атомній зброї використовується уран, збагачений до 90%. А збіднений уран - це концентрація 5-7%, він є відходом при одержанні того урану, який використовується в атомних бомбах і в атомних реакторах.

Проілюструю зрозумілим Дмитру Медведєву прикладом. Коли варять самогон, то з бражки випарюють етиловий спирт, з подальшим вживанням, а залишаються відходи — сивушні масла і всяка погань, яку не прийме навіть найбільш стомлений кремлівський організм.

З ураном — аналогічно. Ні до чого особливо корисного його збіднена фракція не придатна, хіба якогось нахабного ідіота по голові тріснути. Тому що він дуже щільний і важкий. Не ідіот, а уран.

Ну, або, з урахуванням великої щільності, можна зробити з нього елементи броні або стрижень для того, щоб броню пробивати.

Збіднений уран слаборадіоактивний. Тобто, менш радіоактивний, ніж уранова руда — він же збіднений. Я більше скажу: він менш радіоактивний, ніж звичайний граніт. Мавзолей мумії Леніна на Червоній площі споруджений з граніту. І Путін, який так тремтить за свою шкуру, що відділяється від соратників дванадцятиметровим столом, регулярно стоїть поруч з цим радіоактивним мавзолеєм, промови штовхає, паради приймає ... і не боїться! А збідненого урана злякався.

Так якщо в Кремлі так переживають про радіоактивну загрозу здоров'ю своїх солдатів, то навіщо вони їх погнали брати Київ через Чорнобильську зону! Через "Рудий ліс", де дійсно, радіація така, що навіть дерева мутують!

Та й взагалі, потрапляння росіян зі зброєю в руках на територію України дуже шкідливо для здоров'я. Але ж їх відправляють сюди сотнями тисяч на забій!?

Між іншим, на озброєнні армії агресора є три типи бронебійних боєприпасів з сердечниками зі збагаченого урану. А все, що у них є, за винятком зброї масового ураження, недоімперія застосовує проти України. Вже хоча б Шойгу повинен про це знати. Але мовчить, як кульок після повторної операції.

Коротше, збіднений уран радіоактивно небезпечний тільки тим, хто впевнений, що гороскопи пророкують долю, Земля плоска, американці не були на Місяці, а російська армія — друга в світі.

Так що, виходить, з цього урану можна робити кухонний посуд і натільні прикраси? Не рекомендую. Тому що збіднений уран, як і багато важких металів, наприклад, свинець, є отруйним. І від попадання його всередину медики категорично застерігають. Як від попадання всередину організму, так і всередину бронетехніки — летальний результат майже гарантований.

Тому найнадійнішим методом захисту від збідненого урану є негайна евакуація всіх потенційно постраждалих з території України. Мова про військовослужбовців агресора, вважаю це зрозуміло навіть тупим кремлівським недоукам.

Джерело

Реклама

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти