Що чекає на Росію, Україну, а також хворого і втомленого Путіна

Якщо Україна відіб'ється від Росії, це дозволить, не усуваючи фізично Путіна, поступово позбавити його владних повноважень.

Перемога України і санкції дозволять підвести Росію до зміни влади без кровопролиття
Поки Росія гнитиме після поразки у війні, Україна повинна буде закінчити свою післявоєнну перебудову / YouTube

Якщо говорити про місію України і Росії, то все досить драматично.

Варіанти тільки два:

- або Путін захоплює Україну, грубить Німеччини і Франції та безпосередньо погрожує окупацією східноєвропейським країнам НАТО,

- або Україна відбивається від путінської Росії і "захоплює" (знерухомлює) Путіна.

Друге означатиме не просто програш Путіна у війні з Україною. Це його "сповивання" руками України. Це дозволить, не усуваючи фізично хворого і втомленого Путіна, поступово позбавити його чинних владних повноважень.

Подібний сценарій створює можливість для Заходу і внутрішньої опозиції Росії, яка з'явиться, вибрати більш-менш спокійний спосіб переходу від одноосібної і величезної влади Путіна до колективного управління (Політбюро, кліка, хунта) і переходу країни до чергової перебудови Росії під контролем Заходу.

читайте такожСША і Китай спільними зусиллями будуть пережовувати Росію наступні півстоліття

Поєднання перемоги України з ефектними санкціями дозволить підвести путінську, розбещену війною Росію, що ганебно програла, до зміни політичної влади без серйозного кровопролиття або обвалення Росії, а також термінального розладу її адміністративно-територіального устрою, аналогічного розпаду СРСР у 1991 році.

читайте такожРосія дотрезвонилася: як Зеленський відшмагав Путіна Європою

А поки Росія буде гнити після поразки в російсько-українській війні, Україна вже повинна буде закінчити свою післявоєнну Перебудову (радикальну санацію своєї економіки і політики, а також оновлення правлячого кола) раніше свого колишнього ворога, щоб вирватися вперед в політичному і соціально-економічному розвитку в порівнянні з хворою Росією.

Віктор Небоженко, політолог і соціолог, директор соціологічної служби "Український барометр"

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти