Доісторичні мумії розсипаються при першому ж контакті з реальністю

Ахметов купив не потужний медійний спецназ, а купу доісторичних мумій, які розсипаються при першому ж контакті з реальністю.

Зеленський влаштував медійникам Ріната Ахметова розгром / скриншот

Розгром, який президент України Володимир Зеленський влаштував медійникам Ріната Ахметова, зокрема Савіка Шустера і Наталії Влащенко, свідчить про надзвичайно низький професійний рівень цих медіаперсон, невміння дискутувати та підсвідому звичку плазувати перед сильнішим.

Це "дистанційні" пропагандисти, які завбачливо ховають язики в дупах щойно починається справжній батл, ба більше, коли в хід ідуть аргументи порядку задокументованих даних про підготовку держперевороту, ці люди аргументам такого порядку просто не навчені попри свій поважний вік та досвід дефілювання перед телекамерами.

Говорячи простіше, Рінат купив не потужний медійний спецназ, а купу доісторичних мумій, які розсипаються при першому ж контакті з реальністю.

Ахметов - той чувак, який за всі гроші купує у бариг брендовану пальонку, не сумніваючись, що це оригінал, а потім дивується, чому слово "Гуччі" написано ієрогліфами.

А що стосується Порошенка, який марить новим Майданом, тут все просто: спили мушку, ковбой. І заглуши бульдозер. За тобою ніхто не піде, бо ти все про*рав.

Роз**бом "світоча журналістики" задоволений цілком. Рінате Леонідовичу, Шустер - це найтупіша ваша інвестиція. Після "ДНР", звісно.

viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter
Реклама
Популярне
Магнітом притягують бідність: які звички не дають розбагатіти і відлякують удачуМагнітом притягують бідність: які звички не дають розбагатіти і відлякують удачу Прикмети на 26 січня: що не можна робити в Єрмілов день і як не потрапити в бідуПрикмети на 26 січня: що не можна робити в Єрмілов день і як не потрапити в біду Фінансовий гороскоп на тиждень 24-30 січня: Левам - везіння, Терезам - борги, Водоліям - подарункиФінансовий гороскоп на тиждень 24-30 січня: Левам - везіння, Терезам - борги, Водоліям - подарунки 3 речі, якими категорично не можна користуватися відразу після покупки3 речі, якими категорично не можна користуватися відразу після покупки Прогноз магнітних бур на лютий 2022: коли потрібно подбати про тискПрогноз магнітних бур на лютий 2022: коли потрібно подбати про тиск
Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти