Дрони над Кремлем: це тільки початок

7 травня 2023, 09:00оновлено 14 червня 2023, 20:42
Бачу, що російське антикремлівське підпілля існує. І воно дуже розраховує на перемогу України і намагається допомогти цій перемозі, як вміє.
Дрони над Кремлем: це тільки початок
Момент атаки на Кремль / Коллаж Главред, фото: скриншот с видео

Уважно вивчив відео з безпілотниками над дахом Кремля, який тече все епічніше. І ось що маю шановному панству доповісти.

В ЗСУ не використовуються дрони такої конструкції, які атакували Кремль. Більше того, дрони, які трохи завчасно привітали Кремль з 9 травня, не здатні пролетіти 1000 км від України до столиці недоімперіїї. Та ще й влучити прямісенько у прапор з двоголовим курчам-мутантом.

відео дня

На провокацію з боку Кремлю теж не схоже. Бо вони там всі отморожені символісти, фетишисти та інші астральні збоченці. Тому вони ні за що не стали би використовувати для провокацій саме Кремль — сакральний символ недоімперії. Та ще й демонструючи, що ППО Москви — прозоре, як море біля українського Криму.

Ні, кремлівські використали б щось на зразок резиденції Путіна під Сочі — і риторика "нападу на найсвятіше — самого Пу" зберігається, і сакральність кремлівських веж не страждає.

До речі, почитав експертне: начебто Кремль сам зробив шоу, щоб інтенсифікувати ракетні удари по Україні. Попуститься, колеги! Людожерам недоімперії не потрібні приводи, щоб вбивати, бо жадоба крові — їх природний стан. Вони і зараз атакують нас з максимальною потужністю, на яку здатні. На більше просто не спроможні.

Таким чином, складається, що дрони, які налякали Кремль, не здатні долетіти з України. А от з Московської області — без проблем. І тоді стає зрозумілою чудова точність цих дронів. До речі, як і заборона московської влади на будь-яке використання безпілотників з боку цивільних.

Бачу, що російське антикремлівське підпілля існує. І воно дуже розраховує на перемогу України і намагається допомогти цій перемозі, як вміє.

А от удари по нафтобазах недоімперії неподалік від лінії фронту — це ми. І це — правильно. І так: ми ще дійсно не починали по-справжньому. Завадити нам може лишень ініціатива депутата Держдуми Журавлева: він запропонував використовувати проти дронів хижих птахів, зокрема, орлів (це не жарт!). Мабуть, таки доведеться залучати до супроводу наших бойових гусаків.

Джерело

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакції.
Реклама

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти