Херсонська катастрофа Путіна: коли Росія потішить новим "жестом доброї волі"

Навіть тупим і корумпованим генералам Путіна стало зрозуміло, що їхня авантюра закінчиться катастрофою.

Росія готує новий жест доброї волі
Під Херсоном Росію може чекати ще гірша катастрофа, ніж під Києвом / Коллаж Людмила Денисова, УНІАН, Reuters

На горизонті замаячив новий жест "доброї волі". На цей раз на правому березі Херсонської області.

Наразі поки що перспектива не така швидка, але, думаю, у вересні стане неминучою.

Отже, очікуваний масований контрнаступ росіян на Кривий Ріг і Запоріжжя – не відбувся. Більше того, вони почали розосереджувати свої війська і укріпляти напрям Бердянська і Мелітополя.

Здається, навіть тупим і корумпованим генералам Путіна стало зрозуміло, що подібна авантюра закінчиться катастрофою. Відправити "армаду" з ризиком втратити тилову логістику – це закінчилося б ще гірше, ніж під Києвом.

Водночас ситуація на правому березі поступово стає критичною. Очевидно, що ремонти мостів після наших ударів і понтони не рятують логістику правобережного угрупування. І хоча окупанти зараз перекинули серйозне підсилення, під українськими ударами їм не вдасться забезпечувати достатній боєкомплект і перекидання техніки.

Відступ із правого берега є неминучим за таких умов.

Так, окупанти швидко готують купу резервів, але ці резерви в першу чергу потрібні на Донбасі, де продовжується їхня наступальна операція, а також для стримування наших ударів в бік Ізюма.

На секунду уявив собі, як ця кончена 64 ОСМБР, яка була в Бучі, пакується і знову кудись їде... За шість місяців вони вже були в Бучі, під Ізюмом, зараз поруч із Бериславом і от знову. Бригада бомжів і волоцюг.

Віктор Андрусів, виконавчий директор Українського інституту майбутнього, громадський діяч, кандидат політичних наук, аналітик і публіцист, автор книги "Змінити Майбутнє"

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти