Обстріл гламурної Москви з ракет HIMARS вилікує росіян

Всі ці хлопчики і дівчатка схаменуться після перших залпів HIMARS по вулицях Москви!

российская ракета, HIMARS
HIMARS лікує від шовінізму, вважаэ Радухін / Коллаж Минобороны РФ, Википедия

Путінська мобілізована масово турбо-утілізація росіянців призвела до передбачуваної реакції в РФ глибинного населення. Найбільше проти війни зараз виявились мешканці мегаполісів - Москви и Пітера. Точніше сказати, вони не проти війни, а проти того, щоб йти на фронт воювати.

Зараз мова вже йде про їх власне життя. Росіянці масово біля зомбоящику довго займались диванно-горілчаною стратегією. Можна навіть стверджувати, що з 2014 року - і особливо після 24 лютого 2022 - року - це була улюблена справа росіянців. Навіщо їм було виходити на вуличні антивійськові мітинги, коли їх це не стосувалось. Навпаки, росіянцям з їх імперською шовіністичною ксенофобською некрофільною самоідентичністю… Завжди подобалась загарбницька війна, захоплення територій сусідніх держав і масові вбивства їх народів. Така у росіянців самосвідомість і світогляд!

Щоб вилікувати населення РФ, хворе на рашизм, людству знадобиться безліч часу!

Але зараз, коли хворе рашистське суспільство, налякане фюрером, захищаючи себе виходить на вулиці і протистоїть поліціянтам під їх палицями… Ці диванні герої нарешті вирішили, що краще потрапити під мордорські кийки і у в‘язницю, ніж опинитись на українському фронті. У в‘язниці принаймні збережуть життя. На українському фронті шансів залишитись живими у орків немає.

Зараз швидко підрахуємо ефективність для мордору проголошеної фюрером мобілізації. Навіть якщо вона пройде вдало. До мобілізації в кущах і окопах гуртом сиділо в засаді, нехай, до 300 орків. Після мобілізації хай їх буде навіть 3 тис. Ракетам HIMARS абсолютно байдужа кількість орків в кущах і окопах. На 300 орків було досить 3-5 ракет HIMARS!.. Для 3 тис. орків їх треба 10. Якщо кишки та інші внутрінощі орків HIMARS розкидував на меншу кількість ялинок, прикрашаючи їх кожен день, як на новий рік. Тепер вражаючи 3 тис. орків одночасно, HIMARS прикрасить великий ліс ялинок внутрішніми органами орків. Так що мобілізовуйтесь хлопчики швидше. Не забудьте з собою прихопити військових злочинців Гіркіна, Дугіна, Патрушева, Лаврова, Шойгу, Кадирова і навіть Путіна з айфончиком Медведєвим. Також прихопіть їх мажорних нащадків.

Окремо можете створити батальон пропагандонів, на чолі з професійними повіями марго симонян, олькой скабєєвой і муркой захаровой. Звичайно туди треба прихопити півнів Соловьйова, Кисельова, Ернста та інших.

Також дуже добре вилікує росіянців від шовінізму обстріл гламурної Москви з ракет HIMARS та інших. Всі ці новомодні спеціалісти - мерчензайдери, знавці з аутсорсингу, банкіри, адвокати і юристи холдингів… Словом, всі ті, хто вже 7 місяців продовжує купатись в грошах, по клубах і ресторанах гламурного життя московського гадюшника, святкувати дні міста і т.і!.. Всі ці хлопчики і дівчатка схоменуться після перших залпів HIMARS по вулицях Москви!

Подібний курс шокової терапії багатьох дуже швидко вилікує від рашизму!

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти