Хід Макрона: чим закінчиться історія з відправкою військ НАТО в Україну

3 березня 2024, 06:46
Я думаю, що стратегія Макрона поставити путіна в тупік, вихід із якого тільки переговори з сильної позиції.
Хід Макрона: чим закінчиться історія з відправкою військ НАТО в Україну
Макрон запропонував відправити війська НАТО до України / Фото: president.gov.ua

Макрон зробив дуже цікавий і несподіваний хід. Раптом він заявив про можливість відправки військ в Україну. Це здавалось божевіллям, і вой який піднявся в ЄС черговий доказ цьому. Але несподівано Макрон не включив задню, і ніхто не заявив, що його не так зрозуміли, і що мова йшла про інструкторів. То ж що відбувається?

Важлива ремарка. Макрон не грає у вибори. У нього йде другий строк, і йому не треба переживати за рейтинги. А от за що йому треба переживати - це як він піде. Попри те, що він в цілому досить нормальний президент, у нього не має якихось масштабних історичних проривів. Тому можливість вирішити війну в Україні могла б стати такою амбіцією.

відео дня

У мене є припущення, що Макрон вирішив потестувати яйця путіна. Останній постійно погрожує застосувати ядерну зброю і зробити "кінець світу", у випадку перекидання військ країн НАТО в Україну. ОДнак, давайте уявимо, що це сталось. Французький спецназ приймає участь у бойових діях, штурманув якусь позицію взяв полонених. Чи піде путін на ядерний конфлікт? Я думаю, що навряд чи. Аналогічно як погрожував і не зробив цього, коли нам надавалась різноманітна зброя.

Я думаю, що стратегія Макрона поставити путіна в тупік, вихід із якого тільки переговори з сильної позиції. Макрон зрозумів, що путін який не може справитись з ЗСУ не може претендувати на перемогу над військами країн НАТО. І поява таких військ в Україні переламає кампанію не на його користь. Бравада про ядерну зброю теж під питанням. Якщо путін задумає використати ядерку, то взагалі виникає питання, а для чого була ця війна два роки з втратами, і що він виграє по факту. Переговори зі збереженням лиця для путіна - реальний вихід за умов, появи військ іншої держави.

Насправді, я думаю, що з цього нічого не буде. Ініціатива Макрона буде запльована союзниками і французькими політиками. Але кожний раз, коли в якогось європейського лідера виростають яйця, хай і не надовго, ситуація різко змінюється на нашу користь.

Шкода, що не надовго.

Хто такий Віктор Андрусів

Віктор Андрусів – політичний і громадський діяч, заступник голови Донецької військово-цивільної адміністрації з гуманітарних питань (2015-2016), радник голови Міністерства внутрішніх справ України та керівника Офісу президента, виконавчий директор Українського інституту майбутнього (2016-2020). Нині – боєць ЗСУ, пише Вікіпедія.

Джерело

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакції.

Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред

Реклама

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти