Хороші росіяни, ми втомилися розбиратися в сортах гівна

Коли ви збираєтеся разом, то ви поводитеся, як деструктивне стадо, що трощить все на своєму шляху.

війна, Буча, Маріуполь
В українців є дуже чітке розуміння, що росіяни колективно винні / Колаж УНІАН, Reuters

Нам Вас не шкода.

Коли ми жили в Бучі, то кожен літній ранок з прохолодним потоком повітря вривалися крики півнів і гавкіт собак, а вечорами ми засипали під стрекотіння цвіркунів. Кожен день ми гуляли парком, і це стало невід'ємною частиною нашого життя. Мінімум годину, а то й дві я мав розкіш побути наодинці з думками і природою. Ми всі знали там один одного і насолоджувалися близькістю контактів, недоступною в мегаполісі, хоча і були його частиною. Саме це - все на відстані витягнутої руки, можливість випити кави з мером на ранковій пробіжці, приходити в кафе, як до себе додому, щоб валятися на диванчиках або на траві у F1, попиваючи фреш під деревами в парку, можливість залишити Аеліту (донька Романенка, - ред.) сусідській бабусі або відправити її на таксі в школу з таксистом, який приїжджав до нас десятки разів, робили життя в Бучі надзвичайно теплим.

І ось це все було знищено одномоментно через божевільний народ, схиблений на тупих примітивних гаслах в дусі "можемо повторити", "вас не існує", "у всьому винен Захід". Ці варвари приперлися, самі точно не розуміючи, що вони тут роблять. Вони срали в нашому під'їзді і свої дупи підтирали дитячими речами, які знаходили в квартирах. Вони розстрілювали нещасних людей, які ніяк не могли перебудуватися і за звичкою їхали по звичних вулицях у пошуках ліків і їжі для себе і близьких. І тепер проїжджаючи вулицями Бучі ти щоразу думаєш: "ось ріг Вокзальної та Яблуневої, тут лежав чоловік у синій куртці на велосипеді біля мотка розірваних дротів, а там далі, на перетині Водопровідної та Яблуневої стояли дві розстріляні машини. А ось тут Юля та Іванка тягли в простирадлі вмираючу Сашу в лікарню. А ось церква, біля якої ми жили, яка стала кладовищем".

І ось читаючи лемент правильних росіян в Європі і не тільки там в дусі "нас за що"," Путін узурпатор, а народ не винен", я хочу сказати, що ми (українці) маємо дуже, я підкреслюю, дуже чітке розуміння, що ви колективно винні. Коли ви збираєтеся разом, то ви поводите себе, як деструктивне стадо, що трощить все на своєму шляху. Окремо такі милі люди, але всі разом ви просто божевільна орда. І ви як ртуть, якщо дати вам можливість зібратися разом, починаєте отруювати все навколо.

Ось чому настав цей момент - цивілізація втомилася розбиратися в сортах гівна, що продукує Росія. Тому від вас починають закриватися. Звичайно, ви, як таргани, будете лізти в різні щілини з криками "а ось ми обійдемо тут і проліземо тут, а ти спробуй доведи", але це буде тимчасовим заходом. Сучасна Росія - це та дурна дівка з кісками, що бігала по Відні за українками з криками про Херсон, щоб увечері з опухлою пикою скаржитися, що її випиляли з Букінгу.

Тому, закриваючи доступ в цивілізацію, світ шле через "кривавих баринь" та інших правильних росіян всій Росії один меседж - ви за@бали, єб@ться зі своїми узурпаторами і проблемами, як хочете. Нам Вас не шкода.

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти