"Хороші росіяни" просто сидять і чекають, коли Путіна переможемо ми

4 вересня 2023, 22:04 оновлено 4 вересня, 22:06
І найбільший цинізм в цьому всьому. Вони вважають, що мають право розповідати - як нам в цій боротьбі за існування поводитись.
Латынина
Юлія Латиніна / Скриншот

Те як поводиться це "общество с ограниченной ответственностью" вже давно стало нормою, а може й ніколи не було інакше.

Різниця між нами і ними: якщо ми програємо - ми можемо загинути. Якщо програють вони - вони нічим не ризикують.

Бо вони не програють в будь якому з випадків. Бо в Берліні, Тель-Авіві або Ризі програти неможливо. Можна просто пересидіти, вдаваючи що ти є і що в цьому є сенс.

відео дня
скріншот
Михайло Ткач прокоментував "наїзд" Латиніної

Тому вони просто сидять і чекають, коли путіна переможемо ми, а вони зможуть повернутися до москви розповідати як було складно без червоної площі за вікном.

І найбільший цинізм в цьому всьому. Вони вважають, що мають право розповідати - як нам в цій боротьбі за існування поводитись.

Хто такий Михайло Ткач?

Михайло Ткач - журналіст-розслідувач, кореспондент видання "Українська правда". Народився у 1988 році у Дніпропетровську. Здобув освіту журналіста у Дніпропетровському національному університеті імені О. Гончара. Працював у програмі "Гроші" (1+1). У 2016-2021 - журналіст програми "Схеми" української редакції Радіо Свобода. Відомий розслідуваннями, зокрема і щодо перших осіб держави. Під час повномасштабної війни випустив ряд розслідувань щодо осіб, які виїхали з України і ведуть розкішний спосіб життя.

Джерело

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакції.
Реклама

Последние новости

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти