Коли Трамп почне адекватно реагувати на брехню Путіна

2 січня 2026, 08:58
127
У Москви одна-єдина мета - продовжувати війну.
Трамп, Путин
Путін бреше Трампу про обстріл своєї резиденції / Фото: Білий дім

Україна не націлювалася на Путіна або на одну з його резиденцій у межах імовірної операції з використанням безпілотників, заявили The Wall Street Journal представники служб безпеки США. Цей висновок підтверджується й оцінкою ЦРУ, згідно з якою жодної спроби атаки на Путіна не було, пише видання.

США встановили, що Україна мала намір завдати удару по військовому об'єкту, розташованому в тому самому регіоні, що й заміська резиденція Путіна, але не в безпосередній близькості від неї. Учора ввечері президент Дональд Трамп репостнув редакційну статтю New York Post, в якій стверджувалося, що українського удару, ймовірно, взагалі не було. За даними WSJ, публікація Трампа з'явилася після того, як директор ЦРУ Джон Реткліфф поінформував президента з цього питання.

Заголовок цієї статті прямо вказує на те, що саме Росія чинить перешкоди миру. Було б добре, якби президент США нарешті повністю в цьому переконався. Тим паче що Америка має в своєму розпорядженні всі засоби, що дозволяють практично в режимі реального часу перевіряти заяви Москви.

відео дня

А ще краще - якщо Трамп почне адекватно реагувати на брехню Путіна і його спроби втягнути Вашингтон у свої брудні ігри. У Москви одна-єдина мета - продовжувати війну.

Джерело

Про персону: Леонід Невзлін

Леонід Невзлін - російсько-ізраїльський підприємець і громадський діяч, один із колишніх керівників нафтової компанії "ЮКОС". Російським судом заочно засуджений до довічного ув'язнення. Після повномасштабного вторгнення підтримав Україну і виступає з критикою режиму Путіна, пише Вікіпедія.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакції.

Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред

Новини партнерів
Реклама

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти