Хто чорний інтернаціонал "паліїв війни"

22 червня 2024, 08:10оновлено 28 червня, 09:02
619
У відповідь на дозвіл Заходу використовувати ЗСУ зброю в обороні проти агресивної Росії, Кремль передаватиме сучасну російську зброю.
Путін, Кім Чен Ин
Путін і Кім Чен Ин / колаж: Главред, фото: kremlin.ru

Путін, підписавши договір між Росією і КНДР про військово-політичне співробітництво і взаємну оборону, хоче не тільки північнокорейських солдатів і снарядів на український фронт, а й нового міжнародного конфлікту на іншому кінці світу.

За це цар-вождь Північної Кореї Кім Чен Ин вимагає від Росії продовольства, ракет і тактичної ядерної зброї.

відео дня

Путін уже заявив, що у відповідь на дозвіл Заходу використовувати ЗСУ зброю в обороні проти агресивної Росії, Кремль передаватиме сучасну російську зброю в гарячі точки світу, що призведе до розпалювання нових міжнародних конфліктів. Але за рішеннями Кремля стоїть Пекін. Виглядає так, що Китай підтягує путінську Росію і Північну Корею, як вірні проксі-країни, у військову авантюру Пекіна в агресії проти Тайваню.

Путіну набридла провальна російсько-українська війна в Європі, і він хоче взяти участь, поряд із Китаєм, Іраном і КНДР у новому міжнародному гарячому конфлікті, або на корейському півострові, або проти Тайваню. А може одночасно, де корейський прикордонний конфлікт буде відволікати увагу від головної мети - успішного вторгнення Китаю на Тайвань. А в цей час інша проксі - країна Китаю - Іран розв'яже черговий конфлікт проти Ізраїлю.

Мета цієї стратегії Китаю - розпорошення сил і уваги США між Україною, Ізраїлем, Південною Кореєю і Тайванем.

Хто такий Віктор Небоженко

Віктор Сергійович Небоженко (нар. 14 лютого 1953, Жмеринка) — український політолог, соціолог. Директор соціологічної служби "Український барометр". Кандидат філософських наук, пише Вікіпедія.

Працював в Інституті філософії Академії наук України, Інституті соціології Академії наук України.

У 1994-му брав участь в першій президентській кампанії екс-прем'єр-міністра України Леоніда Кучми.

З 2003-го — керівник соціологічної служби Національного інституту стратегічних досліджень при Президенті України, директор Соціологічної служби "Український барометр".

Джерело

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакції.

Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред

Реклама
Реклама

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
^
Ми використовуемо cookies
Прийняти