Лакмусовий папірець для Банкової: чому Арестович знову опинився у епіцентрі скандалу

16 вересня 2021, 06:42
1166
Арестовича навряд чи звільнять, бо він потрібен владі, аби відволікати увагу громадськості від обговорення реальної ситуації в Україні.
Лакмусовий папірець для Банкової: чому Арестович знову опинився у епіцентрі скандалу
Олексій Арестович знову опинився у епіцентрі скандалу / УНІАН

Ексміністр внутрішніх справ Арсен Аваков опублікував відео Олексія Арестовича, на якому спікер української делегації в ТКГ назвав АТО "курортом", на який їдуть чоловіки, щоб втекти від домашніх обов'язків.

Оприлюднене відео – не нове, йому вже понад чотири роки. Тобто воно вже давно гуляє мережею, по ньому вже була негативна реакція суспільства і тут велике питання до Офісу президента, як вони могли взяти на таку посаду людину, яка робила заяви, що принижують честь і гідність українців, зокрема, українських воїнів та волонтерів.

Якщо вони обрали цю людину, то виникає питання: чому? Тут напрошується три варіанти:

відео дня
  1. Вони сповідують ті самі цінності та принципи;
  2. Вони свідомо брали таку людину, аби вона постійно створювала інформаційні провокації і відволікала від того, що відбувається в країні;
  3. Вони про це не знали.

Реакція Офісу президента на цю подію стане лакмусовим папірцем. Якщо вони про це не знали, то вони, звичайно, його звільнять. Якщо ж цього не станеться, то тоді правильні дві перші версії і Арестович виконує роль так званого відволікаючого гравця, щоб суспільство не обговорювало реальні проблеми, а те, чого не існує.

Та я до цього налаштований скептично - мені здається, що навряд чи Арестовича звільнять і він надалі відволікатиме увагу від таких питань, як, наприклад, ухвалення у першому читанні Держбюджету чи змін в уряді. Тож думаю, що Офіс президента за цю роботу може навіть виписати йому премію.

читайте також"Селюки без мізків": Арестович образився на критику ідеї щодо перейменування УкраїниІнше питання, що це давнє відео оприлюднив саме Аваков. І цим відео, і постом у Фейсбуці колишній керівник "передав привіт" Банковій. Звісно, це не намагання Авакова повернутися у публічну політику. Це - камінець, яким він демонструє Банковій, що усе помітив: і її атаки на Нацкорпус, і ситуацію з виборами у Харкові. Тобто це сигнал-попередження про те, що скоро може бути весело, якщо в Офісі президента не схаменуться, бо виглядає усе так, що у Авакова є важелі впливу і подібні відео на багатьох у команді президента.

Віктор Таран, політолог, кандидат наук з державного управління, спеціально для Главреду

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакції.

Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред

Реклама
Реклама

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
^
Ми використовуемо cookies
Прийняти