Маск зірвав операцію України?

11 вересня 2023, 19:10
1031
Ілон Маск відповідає в першу чергу перед своїми акціонерами та Пентагоном, оскільки є його приватним підрядником.
Маск зірвав операцію України?
Що показала історія з Ілоном Маском? / колаж: Главред, фото: УНІАН, скріншот: Instagram

Що показала історія з Ілоном Маском?

1. Багато українців достатньо спрощенно дивляться на світ. Світ більш складний ніж "чорно-білий". Він має багато інтересів, які не співпадають з нашими та наше завдання навчитися у ньому жити та нав'язувати свою волю та виборювати своє місце під сонцем.

2. Ворогом для нашої держави є в першу чергу Росія. Багато інших хочуть мати свій зиск. У тому числі за наш рахунок. Це не добре чи погано. Так побудований світ. А наше намагання записати у ворогі всіх, хто там щось сказав нічим добрим не закінчиться.

відео дня

3. Ілон Маск відповідає в першу чергу перед своїми акціонерами та Пентагоном, оскільки є його приватним підрядником. Інтереси його бізнеса та його акціонерів ( а він ще має інтереси у Китаї) можуть не співпадати з нашим. І тут питання не в його "проросійськості". Це його вигода.

Але важіль тиску на нього є через Пентагон. В принципі він через нього і реалізується. Тому через нього і слід на нього тиснути.

4. "Маск зірвав операцію України" - це достатньо спрощене бачення ситуації. Він же вам чітко сказав, що послуга біля Криму не надавалися і він відмовив у її наданні. Причною для цього могло бути те, що Крим знаходиться під санкціями з 14 року. І він міг потрапити під санкції. Цю проблему знов таки було вирішено Пентагоном. З часом. Тому що, атаки на кораблі ЧФ почалися ще минулого року та послуги Старлінк продовжують надаватися в Україні.

Але більшості українців легше волати "зрада", ніж спрямовувати свої зусилля на думку на факти та думку як вирішити нашу залежність від таких факторів.

Менше емоцій - більше думок як вирішувати наші проблеми. Зайві емоції - це шлях в нікуди. Наші емоції нікому нецікаві. Поважають холодний розум, який спроможний реалізувати свою волю.

Хто такий Тарас Загородній

Тарас Загородній - політтехнолог і експерт. Понад двадцять років займається політичним консалтингом, брав участь у виборчих кампаніях в якості політтехнолога, веде блоги в українських ЗМІ. Також його запрошують на політичні ток-шоу в якості експерта.

Джерело

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакції.

Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред

Реклама
Реклама

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
^
Ми використовуемо cookies
Прийняти