Мені подобається війна

28 вересня 2022, 08:24
1539
Війна - це найважливіший і найжорстокіший іспит в житті. Це найважливіша в житті справа.
ВСУ
На війні одразу видно, хто чого вартий, каже Юрій Касьянов/ Фото facebook.com/GeneralStaff.ua

Мені подобається війна. Вона чесна. Якщо ти сміливий, розумний, ініціативний - ти можеш бути корисний на війні набагато більше, ніж самозакоханий, пихатий дурень.

Найвища і найчесніша оцінка на війні ставиться не тому, хто навчався в Гарварді, чий тато очолював митницю, на чиїй доньці ти вдало одружився, а тому, у кого руки по лікоть в крові. Або по саму шию.

Мені подобається війна. На війні відразу видно, хто чого вартий. Офісно-корпоративні інтриги тут не працюють, дипломи, сертифікати не цінуються.

відео дня

Не має значення, якого ти року народження, наскільки грамотно у тебе складено резюме, яке ревеню ти приніс компанії, і навіть який у тебе калібр, головне - наскільки руки у тебе в крові: по лікоть, або по саму шию?..

Мені подобається війна. На війні ти можеш відчувати себе людиною. Ти знаєш собі ціну. Ти можеш відправляти людей на смерть, якщо сам готовий загинути. Якщо це необхідно для перемоги.

І тобі не потрібно для цього робити презентацію, проходити горезвісний тест ліфта, випрошувати у інвесторів гроші, і брати на роботу найкращого айчара, який буде мотивувати твоїх людей. Ти мотивуєш їх сам, своїм прикладом, своєю любов'ю до свободи, незалежності, до своєї Батьківщини. Своєю ненавистю до ворога.

Мені подобається війна, як противник. Як найважливіший і найжорстокіший іспит в житті. Як найважливіша в житті справа, коли все можна поставити на карту, щоб, нарешті, повернувся світ - з його корпоративами, інтригами, напомадженими ідіотами, розпальцьованими вискочками, брехливими політиками, і звичайними дурнями.

Нехай буде так. Після війни.

Джерело

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакції.

Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред

Реклама
Реклама

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
^
Ми використовуемо cookies
Прийняти