Треба побоюватися голодних бунтів безробітних

6 серпня 2021, 07:45оновлено 10 серпня 2021, 00:04
1163
Завдання нашої влади, щоб українці не опустилися за життєвими стандартами та доходами хоча б не нижче рівня цілої низки африканських країн.
протести під Радою
Рівень життя українців падає дуже швидко/ Главред

Цієї осені на Шмигаля чекає гучна відставка. Шкода, що далі слів нічого не пішло. Ну, а інакше й бути не могло, бо досі немає комплексної економічної програми уряду, навпаки, суцільні суперечки і взаємні звинувачення. І тепер справедливо всі стрілки за грубі прорахунки і провали переведуть на Дениса Шмигаля.

Нумо розберімося без зайвих емоцій, тільки неупереджені цифри і конкретні факти за підсумками роботи уряду Шмигаля. Отже, за результатами соціологічного опитування, оприлюдненого УНІАН, в Україні майже 15% населення (!) не вистачає грошей навіть на їжу.

Також опитування показало, що:

відео дня

- 43,1% респондентів та їхнім родинам вистачає грошей лише на їжу;

- 32,8% - на їжу та одяг і можуть трохи відкладати, але не можуть купити такі речі, як телевізор або холодильник;

- 7,7% респондентів зараховують себе до тих, хто має високий достаток.

І головне, якщо не вдасться різко підняти продуктивність праці на наших підприємствах, то роботодавцям залишиться тільки скорочувати заробітну плату своїм співробітникам, а то й взагалі скорочувати робочі місця. Як не хочеться в цьому зізнаватися, однак, рівень життя українців падає настільки швидко, що всерйоз треба побоюватися голодних бунтів безробітних.

читайте такожШлях до хаосу і бунтів: чого чекати від нового керівника МВСА до Євросоюзу нам ох як ще далеко, де низькі витрати, висока якість і світові бренди – це основні складові успіхів в їх економічному житті. Тому сьогодні завдання нашої влади, щоб українці не опустилися за життєвими стандартами і доходами значно нижче не те що європейського, але хоча б рівня цілої низки африканських країн.

P. S. До слова, Шмигалю в ОП вже підготували заміну - це Олексій Любченко, Перший віцепрем'єр-міністр-міністр економіки України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакції.

Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред

Реклама
Реклама

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
^
Ми використовуемо cookies
Прийняти