На нас чекає криваве літо 2024?

5 травня 2024, 20:40оновлено 5 травня, 21:12
6957
Нелякані російські диверсанти стадами бродять Європою напередодні Олімпіади у Франції та ЧЄ з футболу в Німеччині.
Iris-T
Iris-T / Колаж Главред, фото УНІАН, Diehl Defence

За даними Financial Times, Росія активізувала свої зусилля з підготовки саботажу, пожеж і атак на інфраструктуру в Європі.

Прокинулися. Не готує, а щосили здійснює. У мене немає жодних сумнівів, що позавчорашній підпал берлінського заводу, що належить оборонно-промисловому концерну Diehl, який постачає Україні системи протиповітряної оборони IRIS-T, справа рук російської агентури. Так само як і нещодавній підпал літнього будиночка глави концерну Rheinmetall, за який взяли на себе відповідальність якісь ліві екстремісти. Ми то цих "екстремістів" добре знаємо. Баширов і Петров - їхні прізвища. Російські терористи, як у минулому радянські, можуть діяти під різними легендами: ультралівих, ультраправих, ісламістів. Але завдання і зарплату все одно отримують на Луб'янці.

Нелякані російські диверсанти стадами бродять Європою напередодні Олімпіади у Франції та ЧЄ з футболу в Німеччині. Це вкрай небезпечна ситуація. Путін - людина злісна і патологічно мстива. Образ не прощає, може спробувати помститися за те, що Росію стусанами, як шелудивого пса, вигнали зі світового спорту. Як виконавців терористичних атак у чекістів завжди знайдуться дресировані "ісламісти".

відео дня

Ну і крім того, таким чином Кремль може спробувати дестабілізувати ситуацію в Євросоюзі, переконати європейців, що їхні уряди повинні "разом з Росією" боротися з "ісламістами", а не допомагати Україні.

Хто такий Ігор Ейдман

Ігор Віленович Ейдман (25 вересня 1968, Горький) — російський соціолог, один з найбільш публікованих дослідників путінізму як соціальної і політичної системи.

З 1995-го по 2002-й рік очолював піар-агенцію "Центр соціальних інновацій". Ігор Ейдман є автором антиолігархічної кампанії Бориса Нємцова.

З 2002-го по 2005-й рік Ігор Ейдман працював одночасно в центрі політконсалтингу "Ніколло М" і Всеросійському центрі вивчення громадської думки (він же ВЦВГД).

У 2010-му році виступив одним з підписантів опозиційного листа "Путін повинен піти".

У 2011-му році переїхав до Німеччини.
Ігор Ейдман в 2014-му році випустив книгу "Нова національна ідея Путіна". У 2016-му році була видана його книга "Система Путіна: Куди йде нова російська імперія?"
Ігор Ейдман - автор багатьох публікацій і статей, активно пише на своїх сторінках у соцмережах. У своїх матеріалах він детально розбирає сучасну російську політику, виступає проти війни в Україні, нещадно висміює Путіна, "духовні скрєпи" і "русский мир".

Джерело

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакції.

Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред

Реклама
Реклама

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
^
Ми використовуемо cookies
Прийняти