На нас чекає новий раунд внутрішніх розборок

5 грудня 2023, 08:10
Всім нашим "видатним" політикам треба негайно стулити пельку і припинити внутрішні чвари!
На нас чекає новий раунд внутрішніх розборок
Віталій Кличко та Володимир Зеленський / Колаж Главред, фото скріншот, Офіс президента

Я вже не з сумом, а з жахом спостерігаю за тим, що відбувається в нашій політиці останнім часом. Це вже якась епідемія внутрішніх конфліктів, яка тільки посилюється.

Подивився інтерв’ю мера Києва Віталія Кличка німецькому виданню Шпіґель (Der Spiegel). Його висловлювання про Президента Зеленського виглядають, м’яко кажучи, як публічна скарга німецьким друзям на політичного суперника, а в Офісі Президента це точно сприймуть як наклеп. В мирні часи все це виглядало б майже в рамках нашої звичайної норми. Але зараз війна, яка лише посилюється. А внутрішньополітична ситуація дуже нервова. Вона на жаль тільки погіршується і послаблює нас зсередини.

Якими б не були мотиви пана Віталія, це інтерв’ю матиме негативні наслідки, і з точки зору ставлення до нас наших міжнародних партнерів, і особливо в сфері внутрішньої політики, де він лише підлив масла у внутрішньополітичну пожежу, яка і так палає вже близько двох тижнів. І вогонь цієї пожежі може зачепити зараз і мера Києва. Поза сумнівом, з боку президентської команди буде відповідь.

відео дня

На превеликий жаль на нас чекає новий раунд внутрішніх розборок. Якщо цей конфліктний вир не зупинити, все це може погано закінчитися. Не для тих, хто з’ясовує стосунки, а для країни.

Всім нашим "видатним" політикам треба негайно стулити пельку і припинити внутрішні чвари! Займайтеся своїми безпосередніми справами і допомогою фронту. Потрібно знов накласти жорстке табу на всі внутрішні розборки. Воюйте із зовнішнім ворогом, а не між собою. А конкурувати між собою будете, коли допоможете нашим воїнам виграти війну.

Хто такий Володимир Фесенко

Фесенко Володимир (8 листопада 1958, Лозова, Харківська область) - український політолог, голова правління Центру прикладних політичних досліджень "Пента". Лауреат премії "Celebrity Awards 2020" в номінації "Політолог року", пише Вікіпедія.

Джерело

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакції.
Реклама

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти