Неможливість переговорів з Путіним

25 травня 2024, 22:40
587
Єдиний реальний сценарій на сьогодні - це вичерпання сторонами своїх сил і фіксація лінії на полі бою.
Неможливість переговорів з Путіним
Успішний переговорний процес з Путіним практично неможливий / Скріншот YouTube

Зрозуміло, що всі війни закінчуються переговорами. Я переконаний, що ближче до осені ця тема актуалізується і ми будемо відчувати шалений тиск з цього приводу. путін давно хоче переговорів. Ні, він не планує на них здаватись чи відступати. Він хоче зафіксувати "реалії на полі бою", бо він і його стратеги розуміють, що в довгострокову війну їм не виграти.

Але для нас і для всього світу не можливо вести з ним переговори. путін - брехло,і не дотримується договорів. Він це довів напередодні війни, розказуючи що всі плани нападу на Україну є американською вигадкою. Тому практично не існує жодної можливості змусити неадекватного власника ядерної зброї дотримуватись укладеного договору.

відео дня

В цій ситуації єдиним правильним рішенням має бути - ведення переговорів з Китаєм. Саме завдяки Китаю росія поки не рухнула, і його вплив на економічні та в перспективі політичні процеси там буде тільки зростати. На відміну від кремля Китай договорів дотримується, оскільки інакше рухне вся його міжнародна система торгівлі. Тому якщо в рамках переговорів Китай буде їх важливим учасником і брати на себе зобов’язання - це єдина умова, завдяки якій можна досягнути якогось сталого результату переговорів з путіним.

Однак, Китай грає в свою гру, і нічого робити без врахування його інтересів він не буде. А це питання Тайваню і обмежень в доступах на західні ринки. Фактично, для досягнення якогось успіху у врегулюванні війни в Україні шляхом переговорів, Захід буде змушений зважати на китайський інтерес. Але це навряд чи відбудеться, з огляду на можливий прихід Трампа, лютого ворога Китаю.

Це все ще раз підводить мене до думки, що успішний переговорний процес практично неможливий. Єдиний реальний сценарій на сьогодні - це вичерпання сторонами своїх сил і фіксація лінії на полі бою. Він же корейський сценарій.

Хто такий Віктор Андрусів

Віктор Андрусів – політичний і громадський діяч, заступник голови Донецької військово-цивільної адміністрації з гуманітарних питань (2015-2016), радник голови Міністерства внутрішніх справ України та керівника Офісу президента, виконавчий директор Українського інституту майбутнього (2016-2020). Нині – боєць ЗСУ, пише Вікіпедія.

Джерело

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакції.

Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред

Реклама
Реклама

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
^
Ми використовуемо cookies
Прийняти