Новий кандидат у президенти РФ з холодильника

10 грудня 2023, 19:10
Я звичайно не вірю в казки професора Солов'я про те, що Путін помер і лежить в холодильнику.
Володимир Путін
Володимир Путін / скріншот YouTube

Путін, не приходячи до тями, в стані глибокої заморозки оголосив про свою участь у президентських виборах. Протистояння між телевізором і холодильником в Росії закінчилося. Тепер у них союз. Телевізор агітує за холодильник, точніше, за його вміст. Телевізор зберігає Путіна політично, а холодильник - фізично.

Я звичайно не вірю в казки професора Солов'я про те, що Путін помер і лежить в холодильнику. Але як метафора - це дуже точно. Путін давно став мумією при владі, політичним трупом, який розклався і смердить. Пропаганда намагається приховати це гниття, запхавши підгнилого диктатора у віртуальний холодильник. Але гнильний запах все одно щільно повис над Росією.

відео дня

Путін завжди залишався злочинцем, але на початку правління він був живою людиною, готовою реагувати на зміну реальності. Тепер він - мертва статична самопародія, здатна тільки на механічні самоповтори самочепухи.

Він позбавлений енергії життя, править за інерцією і не готовий ні на що крім стандартного набору лиходійств. Заморожена мумія дерев'яними руками чіпляється за владу.

Хто такий Ігор Ейдман

Ігор Віленович Ейдман (25 вересня 1968, Горький) — російський соціолог, один з найбільш публікованих дослідників путінізму як соціальної і політичної системи.

З 1995-го по 2002-й рік очолював піар-агенцію "Центр соціальних інновацій". Ігор Ейдман є автором антиолігархічної кампанії Бориса Нємцова.

З 2002-го по 2005-й рік Ігор Ейдман працював одночасно в центрі політконсалтингу "Ніколло М" і Всеросійському центрі вивчення громадської думки (він же ВЦВГД).

У 2010-му році виступив одним з підписантів опозиційного листа "Путін повинен піти".

У 2011-му році переїхав до Німеччини.
Ігор Ейдман в 2014-му році випустив книгу "Нова національна ідея Путіна". У 2016-му році була видана його книга "Система Путіна: Куди йде нова російська імперія?"
Ігор Ейдман - автор багатьох публікацій і статей, активно пише на своїх сторінках у соцмережах. У своїх матеріалах він детально розбирає сучасну російську політику, виступає проти війни в Україні, нещадно висміює Путіна, "духовні скрєпи" і "русский мир".

Джерело

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакції.
Реклама

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти