Переідіотити Брежнєва і перекровавити Сталіна

10 листопада 2023, 09:31
Якщо так далі справа піде, російські начальники будуть нагороджувати своїх дітей вже в пелюшках.
Диктатор, Путін
Диктатор Володимир Путін / скріншот з відео

Путінський режим, здається, хоче не тільки перекровавити сталінський, а й переідіотити брежнєвський. Пам'ятаєте, як всі сміялися над Брежнєвим, який обвішав себе орденами як новорічну ялинку? Тепер це здається невинною старечої витівкою: ну захопився колекціонуванням орденів, накопичив на старості років. Молодший Кадиров загрожує переплюнути сімдесятип'ятирічного Брежнєва, ще не досягнувши повноліття.

Якщо так далі справа піде, російські начальники будуть нагороджувати своїх дітей вже в пелюшках. Не плакав у лікаря - орден За мужність, цицьку жваво смоктав - орден героя Праці, добре покакать - орден За заслуги перед Вітчизною.

Хто такий Ігор Ейдман

Ігор Віленович Ейдман (25 вересня 1968, Горький) — російський соціолог, один з найбільш публікованих дослідників путінізму як соціальної і політичної системи.

відео дня

З 1995-го по 2002-й рік очолював піар-агенцію "Центр соціальних інновацій". Ігор Ейдман є автором антиолігархічної кампанії Бориса Нємцова.

З 2002-го по 2005-й рік Ігор Ейдман працював одночасно в центрі політконсалтингу "Ніколло М" і Всеросійському центрі вивчення громадської думки (він же ВЦВГД).

У 2010-му році виступив одним з підписантів опозиційного листа "Путін повинен піти".

У 2011-му році переїхав до Німеччини.
Ігор Ейдман в 2014-му році випустив книгу "Нова національна ідея Путіна". У 2016-му році була видана його книга "Система Путіна: Куди йде нова російська імперія?"
Ігор Ейдман - автор багатьох публікацій і статей, активно пише на своїх сторінках у соцмережах. У своїх матеріалах він детально розбирає сучасну російську політику, виступає проти війни в Україні, нещадно висміює Путіна, "духовні скрєпи" і "русский мир".

Джерело

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакції.
Реклама

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти