Чому Путін ще більше наблизив Патрушева до свого тіла

14 травня 2024, 19:03
2602
Дуже сумніваюсь, що цар, який хоче правити до смерті, взагалі думає про наступників. А от про ризики "двірцевих заколотів" дійсно може переживати.
Чому Путін ще більше наблизив Патрушева до свого тіла
Патрушев і Путін / Фото: Совбез РФ

Отже, Путін ще більше наблизив Патрушева до свого тіла - призначив на посаду помічника президента. Якщо вірити приказці, що друзів треба тримати близько, а ворогів ще ближче, то "команда Патрушева" з батьком і сином можуть дійсно претендувати на якісь провідні ролі у разі непередбачуваної кончини царя. І, очевидно, Путін це відчуває надто гостро.

Не дарма ж Путін урівноважив Патрушева довіреною людиною, яка раніше відповідала за незайманість царського тіла - губернатором Тульскої області Олексієм Дюміним. Останній багато років був особистим охоронцем та адʼютантом Путіна. Його навіть називали як потенційного "наступника".

відео дня

Щоправда, дуже сумніваюсь, що цар, який хоче правити до смерті, взагалі думає про наступників. А от про ризики "двірцевих заколотів" дійсно може переживати.

А, отже, виглядає так, що валізи, які носять за Путіним, тепер мають різних "контролерів" - хтось з них відповідатиме за валізку з ядерною кнопкою, а хтось - за валізку з путінськими ексриментами. Головне - не наплутати…

Хто такий Віктор Шлінчак?

Віктор Шлінчак - український політичний журналіст, медійник, голова правління Інституту світової політики. Керівник і співвласник сайту "Главком". Cпеціалізується на оцінках внутрішньо- та зовнішньополітичних процесів, а також дослідженні світового досвіду у сферах управління державою, антикорупційного законодавства, зовнішньої політики.

Джерело

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакції.

Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред

Реклама
Реклама

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
^
Ми використовуемо cookies
Прийняти