Чому Путін заговорив про мир

15 травня 2024, 19:10
2662
Наступ, який розпочався з жовтня 2023 року і дуже високими втратами приніс вельми спірні результати, зараз триває показухою на Харківщині.
Путін, Зеленський
Путін заговорив про мир в Україні / Колаж: Главред, фото: Офіс Президента, скріншот із відео виступу

Раптово, пПутін заговорив про мир... Чи цілком очікувано?

Очікувано і ось чому.

В інтерв'ю китайському агентству "Сіньхуа" Путін високо оцінив китайський мирний план, суть якого полягає в початку переговорів за нинішньою лінією фронту і без виведення російських військ.

відео дня

Тобто, це фактично те, що так потрібно Росії - збереження захоплених територій і перепочинок, для відновлення потенціалу, після чого, за рік або два, війна почнеться з новою силою. Але зараз росії критично потрібна пауза.

Наступ, який розпочався з жовтня 2023 року і дуже високими втратами приніс вельми суперечливі результати, зараз триває показухою в Харківській області. Таким чином Путін намагається нарочито показати, що його армія може наступати за всіма фронтами і що це Україна має бути зацікавлена в мирних переговорах.

Російська армія виснажується боями і не накопичує ресурсу. Удари вже давно перекинулися на територію Росії, на 1 500 км від кордону з Україною і весь світ бачить, що українці не бояться бити вглиб російської території, а росіяни проти таких ударів практично беззахисні.

путіну терміново потрібна пауза та інформаційне перезавантаження. Не тільки для відновлення сил і засобів і накопичення їх навіть у більшій кількості, ніж були у РОВ до повномасштабного вторгнення, а й банально, рік інформаційної тиші, щоб забулося те, наскільки російська армія зганьбилася в Україні і наскільки вона безпорадна навіть у питаннях захисту власної країни.

А тому, така заява Путіна цілком передбачувана і з урахуванням того, якими причинами вона викликана, можемо зробити не двозначний висновок про те, як на неї слід реагувати.

Хто такий Олександр Коваленко

Коваленко Олександр народився 15 грудня 1981 року в Одесі. Закінчив Одеську Академію зв'язку ім. Попова. З 2014 року бере активну участь у протидії агресії Росії проти України. Військово-політичний оглядач групи "Інформаційний опір". Провідний експерт Українського Центру дослідження проблем безпеки. Український політичний і економічний блогер під ніком "Злий одесит".

Джерело

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакції.

Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред

Реклама
Реклама

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
^
Ми використовуемо cookies
Прийняти