Чому літаки США та Британії збивають іранські "Шахеди", а у нас ні?

15 квітня 2024, 21:10
419
Ізраїль системно працював і працює, щоб входити в ВПК США.
Чому літаки США та Британії збивають іранські 'Шахеди', а у нас ні?
Ізраїль та США / Коллаж: Главред, фото: ua.depositphotos.com, Офис президента Украины

З приводу стогонів, чому літаки США та Британії збивають іранські "Шахеди", а у нас ні.

Ну, так, щоб забезпечити таку ситуаціюу 2024 році, Ізраіль та його мешканці важко впахували, ще з 50-их років минулого століття.

Навіть довелося повоювати з солдатами тоді, ще Британської імперії, під мандатом якої знаходилася сучасна територія Ізраїлю, бо ніхто особливо не бажав створення держави Ізраіль.

відео дня

Довелось пережити карткову систему, безкоштовну важку працю в кібуцах, бо майже весь вільний ресурс йшов у власну оборонку. В результаті, станом на 73 рік, країна, яка розміром з Київську область та населенням 3 млн, вже виробляла свої літаки, модернізувала танки та багато чого іншого.

Довелось навіть у 67 році пошкодили американський корабель зв'язку у Середземному морі. Тоді загинуло 40 американців. Неофіційна версія через те, щоб не повідомили, що Ізраіль збирається захоплювати Голанські висоти.

Тоді, до речі, довбали у тому числі по Іорданії, яка у 48 році окупувала Західний беріг річки. Після чого Іорданія зрозуміла, що краще дружити. І тепер дає можливість літакам США та Британії літати у своєму просторі, щоб захистити Ізраіль.

Ізраїль системно працював і працює, щоб входити в ВПК США. Тепер там велика взаємозалежність. Тому вигідніше Ізраїль підтримувати, незважаючи на лівацькі настрої у сами США.

Гроші інвестувати в науку, військові розробки. А не руйнували вищу технічну освіту, як це зараз робить диверсант Міністр Освіти Оксен Лісовий, який за різними даними закрив факультет ракетобудування у Дніпрі. Немає інженерів - немає захисту держави. На кого працює цей міністр?

Ізраїлю допомогають, бо він сам собі допомогає. Давно. Системно. І інвестиції в Ізраїль йдуть в першу чергу тому, що він може захистити ці самі інвестиції. До речі, перші крупні інвестиції пішли в Ізраіль тільки після війни у 73 році, коли він довів, що може їх гарантувати.

Тому, тільки власний ВПК, тільки власна зброя може забезпечити таку саму підтримку з боку союзників.

Для цього потрібно скоротити непотрібні витрати, обмежити непотрібний імпорт, щоб не вивозити за кордон валюту ( наприклад, завезення елітних авто в країну тощо), скоротити купу чиновницького непотрібу, обкласти податками паразитів фінансистів та банкірчиків, які не хочу фінансувати ВПК, паразитів агробаронів, які вивозять сировину за кордон і не розвивають промисловість.

Увесь зібраний ресурс в розширення державного замовлення для приватного ВПК.

Тоді нам всі будуть допомагати. Бо сильним завжди допомагають. А так, звісно будуть скоріш підштовхувати до "миру" з Росією.

Хто такий Тарас Загородній

Тарас Загородній - політтехнолог і експерт. Понад двадцять років займається політичним консалтингом, брав участь у виборчих кампаніях в якості політтехнолога, веде блоги в українських ЗМІ. Також його запрошують на політичні ток-шоу в якості експерта.

Джерело

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакції.

Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред

Реклама
Реклама

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
^
Ми використовуемо cookies
Прийняти