Чому Україна може зникнути з економічної мапи світу

17 листопада 2023, 19:10оновлено 17 листопада, 19:59
Економіки країн-членів АТЕС - це половина світової торгівлі товарами та понад 60% світового ВВП!
США, зерно, Украина
США та світова економіка / Колаж Главред, фото pixabay

На Саміті АТЕС у Сан-Франциско відбулись не лише перемовини між президентом США Джо Байденом та лідером КНР Сі Цзиньпіном, про що вже другий день пишуть ЗМІ.

Там ще й обговорювався подальший розвиток світової торгівлі та світового виробництва товарів і видобуток користних копалин!

Економіки країн-членів АТЕС - це половина світової торгівлі товарами та понад 60% світового ВВП!

відео дня

Зокрема, у свої промові Джо Байден зазначив, що лише менш ніж за чотрити роки його президентства компанії з Азійсько-Тихоокеанського регіону інвестували у США понад $200 мільярдів. Це інвестиції створили десятки тисяч добре оплачуваних робочих місць.

А загалом з початку роботи його адміністрації в США створено 14 мільйонів робочих місць. І створені вони не у сфері обслуговування (привіт прихільникам постіндустріалізму, неомодерну та ненаукової фантастики), а в галузях, які визначатимуть майбутнє нашої планети: напівпровідники, електромобілі, акумулятори, полімерні матеріали, водневі хаби тощо.

І якщо ми й надалі розвиватимемо "веліку агрярну дєржавю", то незабаром зникнемо з мапи світу. Спочатку економічної...

Хто такий Тарас Загородній

Тарас Загородній - політтехнолог і експерт. Понад двадцять років займається політичним консалтингом, брав участь у виборчих кампаніях в якості політтехнолога, веде блоги в українських ЗМІ. Також його запрошують на політичні ток-шоу в якості експерта.

Джерело

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакції.
Реклама

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти