Чому важливо відігнати росіян на 50 км від кордону

На кордоні з рф в перспективі необхідно буде створити ешелоновані рубежі вогневого ураження.
ВСУ, війна, українські військові
На кордоні з рф потрібно створити ешелоновані рубежі вогневого ураження, вважає Коваленко / 128-а окрема гірсько-штурмова Закарпатська бригада

Михайло Подоляк заявив про необхідність демілітаризації кордону Росії на 50-100 км.

Пам'ятаю, як 28 червня в одному інтерв'ю я озвучив свою думку про створення на кордоні з Росією буферної демілітаризованої зони саме з їхнього боку глибиною 50 км.

У цій зоні заборонено було б розміщення військових частин, важкої техніки, авіації, складів боєприпасів і ПММ (паливно-мастильні матеріали). Тільки присутність органів правопорядку і прикордонних військ на легкоброньованому транспорті.

Досягнення даної зони можливе в ході мирних переговорів з питання капітуляції Москви.

І ось, про цю ідею говорять на високому рівні, і це радує. Адже ідея демілітаризації кордону Росії важлива для забезпечення майбутньої безпеки України на покоління вперед!

Чому саме 50 км?

Все гранично просто - це оптимальна глибина для забезпечення вогневого контролю далекобійною і високоточною артилерією.

На кордоні з рф в перспективі необхідно буде створити ешелоновані рубежі вогневого ураження. Розглядаючи наявні у нас зараз засоби - це як М777, широка номенклатура САУ 155-мм, а так само М270 і М142.

Фактично, використовуючи дані засоби можливе створення кількох рубежів ураження цілей глибиною до 50 км. З глибини України в перспективі ця зона може покриватися тактичними ракетами 300/500 км.

Джерело

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти