Повним ходом до кульмінації протистояння

Послідовні перемоги української армії реально наближають і мирний процес, і крах недоімперії разом з позбавленням від більшості загроз.

ВСУ
Бійці ЗСУ / Фото facebook.com/GeneralStaff.ua

Хлинув потік подій, малоймовірних для звичайного плину життя. Це говорить про те, що назріває щось велике і вирішальне. І люди по всьому світу це відчувають.

Щодо ядерної загрози, то взагалі враження таке, що почалося килимове пропагандистське бомбардування.

Буквально днями "пропав" безшумний російський атомний підводний човен. Та ще й з невловимим ядерним дроном "Посейдон" на борту. А ще недоімперія нібито готує ядерні випробування над Чорним морем. Або над Бермудським трикутником. Або біля сухопутних кордонів України, і для цього до України рухається якийсь ядерний чи то поїзд, чи то кортеж.

До того ж Ілон Маск, якому явно нудно без звільненого з Роскосмосу Дмитра Рогозіна, вирішив хайпанути на резонансній темі російського вторгнення в Україну.

Хайпанув успішно, хоча імідж зіпсував капітально. Зате тепер майже ніхто не обговорює продажы "Тесли", які виявилися нижче запланованих, всім важливо, що думає найбагатша людина планети про війну і мир в Україні. В яких він розбирається ще гірше, ніж в жінках, судячи з його близьких контактів з Ембер Херд. Знову ж таки, Маск зробив черговий політтехнологічний крок до свого балотування в президенти США, дистанціювавшись одночасно як від демократів, так і від республіканців. Та й від цивілізованої позиції заодно.

Маск - технократ. Явища, які не можна визначити кількісно, такі як сила духу, воля до перемоги, самоорганізація і героїзм, для нього малозначимі. Для нього важливіші цифри, зокрема, що недоімперія втричі нас численніша. Але ж і вп'ятеро безглуздіше! А що стосується відрази до добровільного рабства, так у нас ця експонента взагалі впирається в стелю.

Так що не штурхайте Маска, нехай будує для людства Старшіпи і надає Україні Старлінки. Решту ми вирішимо без нього.

А що стосується ядерних загроз, що мусуються ЗМІ, то всі підводні човни, виходячи на бойове чергування, прагнуть піти з-під контролю противника, тому включають малошумний режим, пірнають глибше і все таке. Це їх штатний функціонал.

До речі, від підводного термоядерного дрона за часів Академіка Сахарова відмовилися зовсім не через гуманізм, а через його неефективність. Змоделювали і з'ясувалося, що ніякого цунамі в п'ятсот метрів не вийде, для нього потрібно землетрус з серйозним переміщенням тектонічних плит, а ядерного заряду для цього замало, слава Богу.

А ось ймовірність демонстраційного ядерного вибуху як і раніше вважаю досить високою. Але не над Чорним морем або поблизу — це занадто навіть для кремлівських недоумкуватих, так як шуканого результату (переговори з Україною на кремлівських умовах) вони не отримають, зате наслідків від НАТО мало не здасться. Тому що НАТО вважає такий крок нападом на себе. Ні, демонстрацію ядерних намірів простіше і ефективніше провести десь над безлюдним районом Світового океану або ж над Північним полюсом.

І до такого розвитку подій точно непричетні "ядерні потяги" або навіть "термоядерні велосипеди", якщо російська пропаганда почне світ ними лякати.

Тим часом під Херсоном наші війська зробили класичний прорив фронту із заходом атакуючих частин на глибину понад тридцять кілометрів. І на Лисичанському напрямку ЗСУ продовжують кошмарити ворога. І ось ці конкретні земні речі куди важливіше придуманих глобальних загроз. На які ми вплинути не в змозі.

Саме послідовні перемоги української армії реально наближають і мирний процес, і крах недоімперії разом з позбавленням від більшості загроз.

Джерело

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти