Останній раунд підняття ставок від Путіна?

27 березня 2023, 20:11 оновлено 27 березня, 20:11
915
Це чергове підняття ставок, щоб світ злякався і сів з Путіним за стіл переговорів.
Владимир Путин, ядерное оружие
Владимир Путин размещает ядерное оружие в Беларуси / сайт Кремля, ua.depositphotos.com

Розміщення тактичної ядерної зброї Білорусі. Останній раунд підняття ставок від Путіна?

1. Путін, де-факто, йде ва-банк. Він іде на прямий ядерний шантаж, правда, як завжди, диявол криється в деталях.

2. Він не передає зброю Лукашенку, а лише будує в Білорусі сховище. Простіше кажучи, прикриваючись "єдиним государством", він будує свою ядерну воєнну базу в Білорусі (так він так буде відкидати аргумент про порушення білорусами договору про нерозповсюдження). Важливо, що тим самим він звужує поле маневру для Лукашенка, який почав грати в слугу двох господарів з Москвою і Пекіном.

відео дня

3. Путін чітко назвав дату введення в дію цього об‘єкта - червень 2023. Іншими словами - це будівництво вже почалося, але тепер він говорить всьому світу - у вас є час до червня, а далі невідомість.

4. Що стоїть за цією невідомістю? Я глибоко переконаний, що нічого. Це чергове підняття ставок, щоб світ злякався і сів з Путіним за стіл переговорів.

Де-факто, це чи не останній раунд підняття ставок Путіним. Його розрахунок, що світ злякається. Якщо ні - у нього просто не буде козирів. І тому, головне завдання нашої дипломатії не допустити переляку в наших партнерів.

Окремо слід звернути увагу на "китайський слід" в цій історії.

Пекін точно не зацікавлений в будь-якому ядерному ударі. Після цієї заяви, роль Пекіна у врегулюванні цього питання тільки зростає. Свідомо чи не свідомо, але Путін принижує роль Москви в міжнародній грі, виступаючи "великим Кімом", і, змушуючи Пекін ставати посередником в цій великій і примітивній грі.

Путін штовхає західний світ не стільки до розмови з ним, скільки до ро розмови з Сі Цзіньпінем.

Джерело

Реклама

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти