Уявімо, Ілоне, що ваш маєток захопили росіяни, дітей вбили, а жінку згвалтували

2 жовтня 2023, 17:03
Чи потрібно уявляти, Ілоне, як виглядає чоловік, який міг врятувати життя людей, але продовжує боятися за свої мільярди? Чи ви його і так знаєте?
Уявімо, Ілоне, що ваш маєток захопили росіяни, дітей вбили, а жінку згвалтували
Ілон Маск поглузував з Зеленського примітивним мемом / Коллаж: Главред, фото: instagram, ОП

Уявімо, Ілоне, що ваш маєток захопили росіяни.

Кількох ваших дітей вбили просто тому що вони були в цьому маєтку, а інших вивезли в росію. Дружину згвалтували. Собаку застрелили. На вашій кухні тепер туалет у російських зеків. А ваш улюблений автопарк тепер автопарк людей, які до сорока років не отримали освіти. Бо всі ці роки пиячили і порушували закон.

Уявімо, Ілоне, ваша матір в цей самий час потрапила в полон до росіян. І ці російські солдати, які навіть приблизно не такі цивілізовані, як ваша матір, кажуть їй, що вона має відмовитися від всього того, що вона вважала собою, і лише тоді, можливо, її труп не знайдуть в річці з гирею, прив’язаною до ноги. Лише тоді, коли вона відмовиться бути собою, вона зможе існувати (я підкреслюю — саме існувати) далі.

відео дня

Уявімо, Ілоне, що все, абсолютно все, що ви створювали все своє життя до цього самого дня приходять і забирають назавжди. Приходять, бо їх більше. Більше, ніж ваших охоронців. Без будь-яких юридичних або інших підстав. Просто тому, що ви, Ілоне, розумніший, набагато більше працювали, і маєте в рази більший потенціал у майбутньому. Ви дзвоните в поліцію, а зв’язку нема. Ви звертаєтесь в суд — а суду нема. Нема нічого того, що ви звикли називати своїм життям.

Уявімо, Ілоне, що у вас є один-єдиний варіант, як врятувати своїх дітей (тих, що залишились в живих), дружину, матір, повернути ваш облаштований з любов’ю маєток і створену ціною вашого життя компанію, врятувати своє життя. Вам потрібен інтернет, зв‘язок, комунікація. Просто зв’язок.

І, уявімо, Ілоне, як один чоловік на іншому кінці планети вирішує виключити інтернет саме вам. І саме в цей момент.

Чи потрібно уявляти, Ілоне, як виглядає чоловік, який міг врятувати життя людей, але продовжує боятися за свої мільярди? Чи ви його і так знаєте?

Порятунок світу - це не бізнес. Сміливість не купиш. Навіть якщо ти один з найбагатших бізнесменів світу.

Хто такий Михайло Ткач?

Михайло Ткач - журналіст-розслідувач, кореспондент видання "Українська правда". Народився у 1988 році у Дніпропетровську. Здобув освіту журналіста у Дніпропетровському національному університеті імені О. Гончара. Працював у програмі "Гроші" (1+1). У 2016-2021 - журналіст програми "Схеми" української редакції Радіо Свобода. Відомий розслідуваннями, зокрема і щодо перших осіб держави. Під час повномасштабної війни випустив ряд розслідувань щодо осіб, які виїхали з України і ведуть розкішний спосіб життя. Активно займається волонтерською діяльністю.

Джерело

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакції.
Реклама

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти