Протистояння Росії і США: чи можливий компроміс

22 січня 2022, 07:45
1106
І США, і Росія чудово розуміють, що без самої України цей конфлікт нерозв'язний в принципі: немає бази для компромісу.
США Росія
Росія не зможе змусити США дати гарантії невступу України до НАТО / Reuters

Повторю ще раз те, про що я писав ще у 2014 р., коли передбачав війну. Ось основні тези:

Росія ніколи не зможе змусити США дати офіційні гарантії невступу України до НАТО, тому що це порушує базовий принцип НАТО про відкритість. США ніколи на це не підуть, навіть якщо Росія загрожуватиме прямою агресією проти України і знищенням її державності. Захід пожертвує державністю України, але не піде на поступки Росії в цьому питанні.

З іншого боку, Росія і США хочуть уникнути війни, бо вона легко може стати ядерною.

відео дня

США розуміють, що входження України до НАТО радикально порушує безпеку Росії, але не можуть відмовити Україні в її праві подати заявку на вступ до Альянсу

США дають зрозуміти Росії, що найближчим десятиліттям або навіть довше Україна не буде прийнята в НАТО, бо вона абсолютно не відповідає стандартам, що пред'являються до країн-членів Альянсу. Але Росію це абсолютно не влаштовує. Вона вимагає гарантій невступу і відмову від "військового освоєння" території України.

І США, і Росія чудово розуміють, що без самої України цей конфлікт нерозв'язний в принципі: немає бази для компромісу. У кожної зі сторін своя логіка, своя правда, свої аргументи.

читайте також"Нова" війна з Росією: чому в українців така коротка пам'ятьЗвідси логічний висновок: обидві сторони рано чи пізно прийдуть, точніше, вже прийшли!!, до висновку, що єдиним компромісним рішенням має бути забезпечення нейтрального статусу України. В іншому випадку повномасштабна війна між Україною і Росією: зараз вже абсолютно ясно, що ніякими погрозами санкцій Захід буде не в змозі стримати Росію, якщо вона вважатиме, що війна з Україною - це її останній аргумент у протистоянні із Заходом. Точніше, зі США, бо Європа показово відсторонилася від цього конфлікту і вважає, що це справа США і Росії. І якщо вже бути до кінця відвертим, то ЄС вважає, що Україна багато в чому сама винна в тому становищі, в якому опинилася і не бажає псувати відносини з Росією через Україну, але на Європу тиснуть США і змушують її втягуватися проти її волі в український кейс.

читайте такожЯкщо почнеться війнаСправа залишається за малим: умовити, переконати, зрештою, примусити Україну самій добровільно відмовитися від претензій на вступ до НАТО і вибрати нейтральний статус.

Чи Реально це для України?

Відповідь: Реально! Але тільки в разі радикальної зміни характеру влади в країні. З політики повинні піти всі, хто пов'язав свої претензії на владу зі вступом до НАТО, що називається, за всяку ціну, напролом.

До речі, тепер думаю багатьом стане ясно, чому Захід відмовив у публічній підтримці Порошенка в його справі про держзраду?

Отже, справа за Україною? Що вона вибере: війну або ....невійну?

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакції.

Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред

Реклама
Реклама

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
^
Ми використовуемо cookies
Прийняти