Путін наступив на граблі Гітлера: чому на Росію чекає розгром

Безглузда експансія Путіна закінчиться загибеллю РФ і її божевільного фюрера.

Путін почав таку ж безглузду війну, як і Гітлер
Путін повторює помилки Гітлера / Фото facebook.com/alexey.arestovich

Путін, як учень, повторює архаїчну, безнадійно відсталу від реальності логіку Гітлера, який почав Другу світову війну тому, що вважав: Німеччині потрібно повернути втрачені за Версальським договором землі і таким чином об'єднати "німецький світ", а німцям для процвітання необхідно отримати додатковий "життєвий простір", тобто територію.

Приблизно до того самого прагне Путін. Тільки місце Версальського договору в його міркуваннях займає розпад СРСР.

Уже за часів Гітлера було зрозуміло, що зростання території держави аж ніяк не веде до її процвітання, що не територія прикрашає народ, а народ територію, що територіальні захоплення не просто злочинні, а й безглузді.

Німеччина стала процвітаючою країною після маси територіальних втрат, німецький світ стиснувся до історичного мінімуму і тільки після цього став успішним і самодостатнім.

Авантюра Гітлера була не тільки найбільшим злочином, але й найбільшою дурістю. Час імперій, що нескінченно розширюють свої володіння, давно минув. Британці (в основному мирно) і французи (після декількох воєн) відмовилися від своїх імперій і, за їхньою загальною думкою зараз, тільки виграли.

Однак лише розумні люди вчаться на чужих помилках. А Путін радісно стрибнув на граблі Гітлера. Повторив усі дурниці фюрера. Почав таку ж безглузду територіальну експансію, нескінченну війну за захоплення територій.

читайте такожМарш курсантів і сумний Іскандер: чому парад у Москві пройшов майже без техніки і військових

Закінчитися це може тільки тим самим – зіткненням із великою міжнародною коаліцією, розгромом і загибеллю недоімперії і її божевільного фюрера.

Ігор Ейдман, соціолог, публіцист, автор книги "Система Путіна"

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти