Путін сильно здав, і це небезпечно для всього світу

28 червня 2022, 19:05
Поєднання діда-маразматика, який втратив самоконтроль, з ядерною валізкою - це перебір для кого завгодно.
Володимир Путін
Путін сильно здав, і це небезпечно для всього світу / Reuters

Путін перейшов до прямих атак на житлові квартали. Мета зрозуміла: залякати мирне населення, придушити волю до опору, показати, що війна буде продовжена, навіть якщо його армія буде відкинута за міжнародно-визнані кордони України.

Наскільки це ефективно - спірне питання. У всякому разі німецькі історики вважають, що гітлерівські бомбардування Лондона, які тривали з вересня 1940 по травень 1941 роках, убивши близько 45 000 мирних громадян, тільки зміцнили волю британців до опору і знищили всякі шанси на настільки бажаний Гітлером світ з Британією.

Англійські історики теж скептично оцінюють, в цьому сенсі, результативність бомбардувань Дрездена в середині лютого 1945 року, коли за різними оцінками загинуло від 25 000 до 100 000 цивільного населення, і вважають, що навряд чи вони якось істотно деморалізували противника і наблизили перемогу.

відео дня

Навпаки, американські історики високо оцінюють результат атомних бомбардувань Хіросіми і Нагасакі на початку серпня 1945 року (150 000 - 250 000 убитих) і вважають, що рішення про ці бомбардування ключовим чином наблизило капітуляцію Японії.

Що це означає для нас? Який висновок з цього можна зробити? Чорт його знає... Що атомні бомбардування ефективніші за звичайні? В якомусь сенсі - так, вони вбивають більше мирних жителів.

Якщо це мета - то ок, отже, Путін скоро переконається в неефективності такого роду обстрілів конвенційною зброєю і використає ракети з тактичними ядерними боєголовками. Але чи наблизить це його перемогу? 100% ні. Навпаки, остаточно зробить її недосяжною.

Навряд чи в сьогоднішній ситуації Захід (та й не тільки Захід) дозволить перемогти тому, хто застосував ядерну зброю проти країни, якою він не володіє. Та до того ж не у військових, а в терористичних цілях. Я думаю, навіть Китай буде за те, щоб показово покарати виродка.

І як реакція на подію в Кременчуці, Байден на G7 тут же ухвалив рішення забезпечити Україну ефективною ППО середньої і великої дальності, а сама велика сімка виділила Україні додатково 29,5 млрд доларів на цей фінансових рік. Це не рахуючи ще безліч нових санкцій проти Росії.

читайте такожНіякого просвіту для Путіна, або що показали чотири місяці війниДумаю, до речі, що тепер взагалі всі обмеження на застосування РСЗВ і їх кількість для України знімуться самі собою. І навіть найбільш обережні лідери заходу зрозуміють, що ніякі переговори з Путіним неможливі.

Причому вони неможливі не тільки з міркувань високої моралі або навіть звичайної гидливості, а просто тому, що вони не приносять користі. Вони марні так само, як переговори з дідом-маразматиком, який не пам'ятає, що він обіцяв вчора, але зате готовий годинами розповідати про найменші деталі якоїсь нікому не цікавої давньої історії. Причому розповідати з жаром, витріщивши очі і захлинаючись слиною.

Путін взагалі сильно здав. І те, що він помітно став дурнішим, це пів біди: врешті-решт, восени він розміняє восьмий десяток, і це все цілком зрозуміло. Але те, що він публічно колупається в носі, означає, що старий чекіст втратив самоконтроль. А це небезпечно вже для всього світу, оскільки у нього є ядерна валізка...

А поєднання діда-маразматика, який втратив самоконтроль, з ядерною валізкою - це перебір для кого завгодно. Навіть для душки Макрона. Навіть для зазвичай незворушного Сі Цзіньпіна.

Цікаво, а Макрон як і раніше хоче вести з Путіним багатогодинні розмови про сенс життя? Почитав я тут роздруківку цих розмов. Ну що я можу сказати? Старий опер Путін намагався лопуха Макрона своїми ментівськими прихватами заплутати. Але хватка вже не та...

Скільки разів Макрон ловив його на відвертій брехні, на приписуванні Макрону слів, яких той не говорив і т.д. Улюблений прийом всіх оперативників, це змусити людину виправдовуватися, викликати в ньому почуття провини... Путін шпарив по кегебешним методичкам як справжній курсант.

Але ці методи п'ятдесятирічної свіжості вже не працюють. У наш час постправди будь-який співрозмовник і прокурор і обвинувачений в одній особі. І Макрон, який значно молодший за Путіна, не прийняв такого розподілу ролей, і навіть ніби не помічав гри, яку йому нав'язували. Він просто гнув свою лінію і продовжував талдичити одне й те саме...

читайте такожРакетний синдром, або Запас ракет гнилої імперії малуватийУ якийсь момент Макрон повинен зрозуміти, що це глухий кут. Що Путін не відійде від методички. І навіть проваливши операцію "розмова з Макроном", він буде продовжувати зображати того, хто допитує, але ні за що не стане зацікавленим в пошуку працездатного рішення співрозмовником.

Путін безнадійний. Це факт. Його когнітивні здібності стрімко згасають і вже в його міміці і рухах видно сліди деменції. Він вже фізично не здатний керувати країною. Його хаотичний менеджмент веде її до катастрофи.

І оскільки росіяни в масі своїй втратили вітальність, то вони готові разом зі своїм царем, що згасає, лягти живцем в його похоронний курган. Але вони хочуть ще, щоб ми лягли разом з ними. А ми не хочемо. Нам тут подобається.

І звичайно в суперечці життя зі смертю завжди правда за життям. Отже, наша справа правильна. Отже, ворог буде розбитий. Отже, перемога буде за нами.

Слава Україні!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакції.
Реклама

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти