Путін на самоті гризе килим

Нинішні постійні слова Путіна про велич його ядерної тріади, погрози про превентивний удар – це "килимоїдство".
Путина
Путін на самоті гризе килим, вважає Речинський / kremlin.ru

Путін, судячи з останніх висловлювань, в юності передивився "17 миттєвостей весни". Але його кумир не Штірліц і не Мюллер, а Гітлер. Він бачить схожість ситуації рф і постверсальської Німеччини. Він повторює анексію Австрії анексією Криму. І намагається повторити знищення Чехословаччини знищенням України.

Проте... Британія не повторює ганьби Чемберлена, Макрон як і Даладьє намагається умовити Україну відмовитися від своїх "Судет" – Донбасу. Орбан грає в Муссоліні. Але колективний Захід усвідомлює, що "новий Гітлер" небезпечніший за попереднього. Німеччину Гітлера Захід в 1938 році при бажанні міг би розчавити. І розчленувати. Але ... народи занадто боялися війни після закінчення Першої світової. Занадто хотілося миру, за всяку ціну. Навіть ціною знищення "другорядної" Чехословаччини.

Але зараз приклад "Мюнхена" згадали всі. І перспектива виявилася моторошною. Після України прийшла б черга Латвії, Литви, Польщі... Світова війна була б неминучою. І "новому Гітлеру" вирішили дати по зубах, всіляко підтримуючи і озброюючи "нову Чехословаччину" - Україну. Звичайно, хотілося б не просто підтримки, а виконання Будапештського меморандуму буквально. До речі, Чехословаччину в 1938 повинні були захистити від Німеччини за договорами Британія, Франція, СРСР. Але ... тоді договорами підтерлися. Зараз інша ситуація. У Гітлера не було яо. В силу цього Заходу доводиться балансувати.

відео дня

Однак, "тестування" збройних сил рф показало, що це аж ніяк не "друга армія" світу. Мало того, останні обстріли російських аеродромів з яо показали, що і міф про велику ядерну тріаду рф – серйозно перебільшений. Було б символічним і показовим знищення російського ядерного підводного човна. Почавши з "з Курська" путін був закінчив якийсь К-44 "Рязань". У нього, до речі, під час навчань 2019 року виникла "позаштатна ситуація" і одна з двох МБР не вийшла з шахти. Що не дивно при загальній ситуації в рф і при тому, що "Рязані" вже 42 рочки. Так що, краще було б потопити К-329 "Білгород". Разом з "Лошариком".

У Гітлера серед соратників було цікаве прізвисько "Teppichfresser" - "килимоїд". І з'явилося воно якраз в той домюнхенский період, коли йому не вдалося взяти переляком Чехословаччину. Оскаженілий фюрер вважав це особистою образою, впадав в істерики, під час яких падав на підлогу і гриз край килима. Нинішні постійні слова путіна про велич його ядерної тріади, погрози про превентивний удар – це "килимоїдство". Перед пресою він бравує своєю нібито міццю, а на самоті – гризе килим. Бо розуміє, що повільного варіанту "мюнхенської змови" вже не вийде. Що його будуть бити і добивати з усіх боків. І що смертю путіна справа не обмежиться.

Потрібен "другий Версаль", що передбачає повне роззброєння і деколонізацію пригноблених народів рф. І нащадки його точно не назвуть "збирачем земель руських", назвуть тупорилим полковником КДБ, який привів свою країну до загибелі.

Джерело

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти