Нове "чарівне" життя в Росії – про що віщатиме Путін на економічному форумі

У Росії залишається один надійний покупець нафти і газу – таліби. Вони куплять все, що не змогли купити зі знижкою індуси і китайці.

Вся російська економіка зараз в стані
Путін виступить на економічному форумі перед талібами і терористами "ЛДНР"/ Колаж УНІАН, Reuters

Кажуть, Путін виступить на економічному форумі перед талібами і терористами з "ДНР" і "ЛНР" і оголосить новий світовий порядок. І правда, де ж його ще оголошувати, як не в компанії з талібами.

Що ж може сказати Путін? Захід сам загинається від своїх санкцій. А Росія тільки виграє. І запрошує до свого клубу всіх охочих.

Російські картки не принаймают за кордоном?

Це тільки плюс. В результаті хакери перестали зламувати російські картки. Все одно на них нічого не купиш.

У Росії виник дефіцит високошвидкісних ліфтів для хмарочосів?

Це тільки плюс. По-перше, здоровішими будуть. Ходити пішки, качати попу можна і без дорогих спортзалів і дорогих західних тренажерів. А, по-друге, які до біса хмарочоси. Це бісівський винахід Заходу, який намагається повторити гріх вавилонян, які почали вважати себе рівними Богу і стали будувати високу вежу. Тим більше, хмарочоси – це місця офісів. Навіщо в Росії тепер багато офісів? Для кого?

Ніяких веж, ніяких хмарочосів, не може бути в місті будівлі, вище купола православного храму. Тим більше, там, на дзвіниці, сидять агенти ФСБ і у них повинен бути хороший огляд.

читайте такожВиття гегемона: чому в Росії щосили готуються до наслідків ядерного удару

От таліби підтвердять. Які до біса хмарочоси? Де ви бачили хмарочоси в Афганістані?

68% доходів бюджету – тепер це доходи від нафти і газу?

Це плюс. Просто плюс. А те, що тепер весь бюджет залежить від того, куплять чи не куплять російську нафту і газ, а, головне – за якою ціною куплять, показує, як залежить Захід від російських енергоносіїв. Тим більше, от Талібан приїхав нафту і газ купувати. У них потужна економіка, великі потреби. Не те, що у цих датчан або німців. На талібів можна покластися. Коли Європа перестане купувати російську нафту і різко скоротить споживання російського газу, завжди залишаться таліби. Вони куплять все, що не змогли купити зі знижкою індуси. І китайці.

читайте такожРосія надриває пупок в Україні і вже не чекає перемог до сакральних дат

У Росії закінчуються чайні пакетики?

Це тільки плюс. Передусім чай – винахід англосаксів. Особливо чай о 17.00. Та й кожен знає, що справжній чай – він не в пакетиках. Його треба дбайливо заварювати і не поспішаючи пити. А поспішати в Росії тепер нікуди. Та й п'ють чай у пакетиках в основному в офісних хмарочосах, а їх тепер не буде, тож і не потрібні ці ваші чайні пакетики.

У Росії проблеми зі зберіганням молока. Кажуть, немає де зберігати?

Це тільки плюс. Тепер росіяни будуть пити тільки свіже молоко. Здоровішими будуть. На свіжому молоці і з підкачаною попою.

читайте такожСкоро Кремль несамовито заволає: як Росія втрачає аргумент, що пояснює анексію Криму

Падіння автопрому на 80%?

Тільки плюс. По-перше, це корисно для екології. По-друге, росіяни пересядуть з автомобілів і швидкісних ліфтів на велосипеди, тож і попа буде ще краще підкачана. По-друге, в Росії завжди можна збирати москвичі. Їде – і гаразд.

От так і вся російська економіка. Їде – і гаразд. А хто проти – таліби розкажуть, що з ними робити. Даремно чи що на форум приїхали.

Сергій Фурса, інвестиційний банкір, спеціаліст відділу продажів боргових цінних паперів Dragon Capital

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти