Російський диктатор посварив між собою своїх генералів

Насправді, за фактом, в Росії вже є чотири воєначальники, які керують війною проти України.
Володимир Путін
Володимир Путін / ua.depositphotos.com

Путін призначив генерала Суровікіна відповідальним за всю війну в Україні і чекає від нього "хороших новин". Це говорить про те, що Путін вперто буде чіпляється за російську агресію в Україні поки є хоч один примарний шанс перемоги. Насправді, за фактом, в Росії вже є чотири воєначальника, які керують війною проти України - Путін, Суровікін, Шойгу і Герасимов. І у кожного є своя стратегія "перемоги" і загальна стратегія поразки в Україні.

Тепер об'єктивно, міністр оборони Шойгу і начальник Генерального штабу Герасимов, які в один голос обіцяли Путіну, легку перемогу в Україні, бліцкриг, більше зацікавлені в поразці нового військового фаворита Путіна - генерала Суровікіна не менше, ніж вся "партія миру", біля Путіна. Бо Путін напевно пообіцяв новому фавориту в разі "перемоги" в Україні вибрати собі будь-яку посаду - Міністра оборони або начальника Генштабу РФ. І навіщо це Шойгу або Герасимову.

відео дня

Ще гірша ситуація складається у Кадирова і Пригожина. Їхні війська на фронті не підкорялися нікому, а тепер будуть змушені потрапити під командування генерала Суровікіна, який не потерпить військової анархії на фронті. Але Путін не дасть Кадирова і Пригожина в образу – їхні війська потрібні для захисту Путіна в самій Росії, а не для війни в Україні. Тому Суровікіна чекає як поразка на фронті, так і поразка від тандему Кадиров-Пригожин. Або йому доведеться приєднуватися до військових, незадоволених Путіним.

Джерело

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти