На Росію чекає доля Бахмута

22 травня 2023, 06:20
1605
"Звільнений", тобто знищений Бахмут - метафора майбутнього Росії.
На Росію чекає доля Бахмута
На Росію чекає доля Бахмута, вважає Ігор Ейдман / фото: 93-тя ОМБр Холодный Яр

Недоумкуваті палять і радіють.

У дурдомі свято. Хворі веселяться. Знищили "своє", як вони вважають, місто, вбили його жителів, поклали на це гекатомби трупів власних синів.

Навіщо? Самі не знають. Але радіють.

відео дня

"Звільнений", тобто знищений Бахмут - метафора майбутнього Росії. Каменя на камені тут не залишиться.

Я не зловтішаюся, просто констатую найбільш ймовірні перспективи. Якщо ти намагаєшся спалити будинок сусіда, не чекай, що твій власний вціліє.

Маніяк хотів віджати у сусіда квартиру. Не вийшло. Тоді він просто підпалив її.

Хто такий Ігор Ейдман

Ігор Віленович Ейдман (25 вересня 1968, Горький) — російський соціолог, один з найбільш публікованих дослідників путінізму як соціальної і політичної системи.

З 1995-го по 2002-й рік очолював піар-агенцію "Центр соціальних інновацій". Ігор Ейдман є автором антиолігархічної кампанії Бориса Нємцова.

З 2002-го по 2005-й рік Ігор Ейдман працював одночасно в центрі політконсалтингу "Ніколло М" і Всеросійському центрі вивчення громадської думки (він же ВЦВГД).

У 2010-му році виступив одним з підписантів опозиційного листа "Путін повинен піти".

У 2011-му році переїхав до Лейпцига, Німеччина.
Ігор Ейдман в 2014-му році випустив книгу "Нова національна ідея Путіна". У 2016-му році була видана його книга "Система Путіна: куди прямує нова російська імперія?"
Ігор Ейдман - автор багатьох публікацій і статей, активно пише на своїх сторінках у соцмережах. У своїх матеріалах він детально розбирає сучасну російську політику, виступає проти війни в Україні, нещадно висміює Путіна, "духовні скрєпи" і "русский мир".

Стоїть в диму з чорним від кіптяви, але задоволеним обличчям, радіє, що тепер це згарище його, навіть не замислюючись, навіщо воно йому потрібне, і що він з ним буде робити.

А тим часом пожежа швидкими темпами переходить на його власне житло.

Джерело

Реклама

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти