З чого ви взяли, що Путін хоче з вами домовлятися?

3 грудня 2023, 06:49
Залиште надію на повернення старого, тихого життя. Змиріться з тим, що ви вже померли. І починайте битися.
З чого ви взяли, що Путін хоче з вами домовлятися?
Путіну потрібна вся Україна / Коллаж фото УНИАН, 93-тя ОМБр Холодний Яр

Дивлюся, почали у нас уже паніку розганяти. Мовляв, усе пропало, наступ видихнувся, західна допомога зменшилася, ворог напирає, шахеди літають, а попереду холодна зима, і треба терміново домовитися з путіним, поки не пізно.

Пишуть "політологи" про фінський, грузинський, вірменський "варіанти". Південну Корею ставлять за приклад, Хорватію і Тайвань. Переконують, що треба "взяти паузу", набратися сил, відновити країну, побудувати армію, а потім як ух!.. Або, може, путін помре...

відео дня

Дурники. А з чого ви взяли, що путін хоче з вами домовлятися?.. Навіщо це мордору, коли він тільки-тільки зализав недавні рани, перевів економіку на військові рейки, сотнями клепає танки, тисячами робить дрони і жене на забій бездонні стада обдурених росіян?..

Путіну потрібна вся Україна. Потрібен Київ - "мать городов русских". Потрібен Львів. Залиште надію на повернення старого, тихого життя. Змиріться з тим, що ви вже померли. І починайте битися. Це єдиний спосіб досягти миру, хоча б для наших дітей.

Хто такий Юрій Касьянов

Військовослужбовець ЗСУ, волонтер, активіст ініціативи "Армія SOS", очільний ініціативи "A. Drones". Радіоінженер, спеціаліст з аеророзвідки. Займається виробництвом дронів і БПЛА для української армії і безпосередньо аеророзвідкою, заснував громадське дослідно-конструкторське бюро безпілотної авіації "Matrix-UAV".

Закінчив Київське вище військово-авіаційне інженерне училище в 1991-му, потрапив за розподілом служити в Білорусь. Повернувся до України в 2001 році.

На своїх сторінках у соцмережах активно аналізує ситуацію на фронті.

Джерело

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакції.
Реклама

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти