Угоди і компроміси з Кремлем нереальні

Вони вже всі розуміють, що на них очікує трибунал, тож вже не соромляться і публічно зізнаються в реальних намірах - звільнити Україну від українців.
Угоди і компроміси з Кремлем нереальні
Росіяни влаштували "бенкет під час чуми" / newizv.ru

Угоди і компроміси з Кремлем нереальні. "Нам треба зробити так, щоб Україна змушена була відправити зараз ще 10-15 мільйонів біженців до Європи. І на Україні взагалі нікого крім армії не лишиться", - в Соловйова в неділю оприлюднили реальні цілі Росії.

В неділю в ефірі в Соловйова їхній політолог Сергій Міхєєв, коментуючи удари по українській інфраструктурі, закликав до геноциду і масової депортації українців з України: "...То, что делаем сейчас [щодо руйнації критичної інфраструктури України] – недостаточно. Надо больше – вообще все, что обрушает и дезорганизует жизнь украинского государства. Если бы этим людям некуда было выехать, это была бы гуманитарная катастрофа. ...Давайте с американцами заключим гуманитарную сделку: пусть они пришлют сюда 100 пароходов - и будем из Одессы вывозить туда, вперёд-туту на Америку и привет! ...Надо сделать так, чтобы Украина была вынуждена отправить еще 10-15 миллионов беженцев в Европу".

Якийсь дикунський "бенкет під час чуми": вони вже всі розуміють, що на них очікує трибунал, тож вже не соромляться і публічно зізнаються в реальних намірах - звільнити Україну від українців.

Для нас тут нічого нового: вони саме цим всі 300 років окупації займались. Частину українців вивозили в Сибір (Зауралля, на Камчатку, в Казахстан - не принципово), частину - витісняли в Європу і Америку-Канаду.

Але союзникам таке публічне зізнання корисне для узгодження їхньої картини світу зі страшними реаліями. Так, мета Росії дійсно позбутись українців в будь-який спосіб. Не "демілітаризувати територію вздовж кордонів". Не "убезпечити кордони РФ". Навіть не прирости територіями. А конкретно щоб українців в Україні не лишилось.

Практика показала, що коли подібні заяви озвучують десь в Соловйова чи Скабєєвої, за кілька тижнів це ж озвучує і офіційний Кремль - в особі котрогось Мєдвєдєва чи Володіна з Матвієнко.

На цю позицію мають зважати союзники, коли оцінюють перспективи угод, компромісів, просто тимчасових домовленостей з Росією. Все, що Кремль виставляє в якості вимог і пунктів обговорення, по факту просто белетристика для зайняття часу союзників (бо Україна серйозно пропозиції Кремля не сприймає, вже досвідчена).

Коли реальні цілі - знищення українців і України, які тут можуть бути компроміси і угоди?

Джерело

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти