Так жити далі не можна: верхи не можуть, низи не хочуть

Усі українці якось пообвиклися й адаптувалися до цієї нашої ахової реальності, але от чи задоволені вони сьогоднішнім життям – переконаний, що ні.

Пенсія
Уже цієї осені на нас очікують величезні перетруски в економіці / УНІАН

Це у нас в країні, де гарний настрій рідкість, а скарги на життя – норма. В Україні, де фахівець і службовець ненавидять свою роботу, а орієнтовно з 35-40 років вже починають мріяти про пенсію, але вийшовши на пенсію, стають незадоволені і пенсією, і всім своїм життям. У країні, де безграмотність і хамство так само звичні, як брудні під'їзди і реклама жіночих прокладок.

Ну, що тут ще додати? Та й, звичайно ж, ринкова школа економічної практики Тимофія Мілованова і ще низки міністрів говорить про те, що ніякої альтернативи мінімально регульованій економіці, де абсолютно домінують олігархи і високопоставлені чиновники, - немає.

На їхню думку, якщо українці спробують створити щось інше, то воно тут же розвалиться і розвитку з супутніми реформами не буде. А може, не розвалиться? Адже альтернатива є! І розвиток буде!

Ба більше, вже зараз є альтернатива монопольно-олігархічному укладу, а також вашим "реформам" в ЖКГ, в пенсійному забезпеченні, в побудові конкурентного організованого біржового ринку і ринку деривативів, в інших сферах соціально-економічного життя України.

Нарешті, є наш попередній досвід, є світовий досвід, які це доводять. Щоправда, альтернативний розвиток української економіки не відповідає інтересам тих, хто сьогодні має економічну та політичну владу. Вони як і раніше орієнтуються на бідність населення країни. Водночас еволюція запитів високопоставлених чиновників розвивається істотно швидше за доходи українського бізнесу і швидше за те, що має на увазі бідне населення.

Реклама

І найгірше те, що всі українці якось пообвиклися й адаптувалися до цієї нашої ахової реальності, але от чи задоволені вони сьогоднішнім життям – переконаний, що ні.

читайте такожБізнес став віддавати перевагу "золотому матрацу"До того ж в Україні вже стало красивою казкою, мовляв, діти повинні піклуватися про батьків в економіці, яка швидко падає. Хоча в цій хитній українській економіці хто і про кого повинен піклуватися, безумовно, визначити дуже складно.

Але цікаво, чи усвідомив фінансово-економічний блок Кабміну Дениса Шмигаля, що далі так жити не можна - верхи не можуть, низи не хочуть?! Думаю, вже цієї осені на нас очікують величезні перетруски в економіці. Обережно припущу: все в Україні буде добре, якщо, звичайно, раптом не стане зовсім погано.

viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter
Реклама
Популярне
Названі речі, що приносять удачу: випадкові знахідки, які варто піднятиНазвані речі, що приносять удачу: випадкові знахідки, які варто підняти Всі йдуть на канікули: Данилов зажадав від МОН загального "відпочинку"Всі йдуть на канікули: Данилов зажадав від МОН загального "відпочинку" В Україну рухається лютий холод з сильним морозомВ Україну рухається лютий холод з сильним морозом Кличко оголосив про червону зону у Києві вже найближчими днямиКличко оголосив про червону зону у Києві вже найближчими днями Суми в платіжках злетять: в Україні хочуть рекордно підняти тарифи за транспортування газуСуми в платіжках злетять: в Україні хочуть рекордно підняти тарифи за транспортування газу

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти