Теракт у Москві і перший залп війни Путіна

27 березня 2024, 06:10
Путін ризикує отримати дві війни, зовнішню - проти України і внутрішню, проти повсталих мігрантів-ісламістів.
Володимир Путін, теракт у Підмосков'ї
Володимир Путін і теракт у Підмосков'ї / Колаж Главред, фото скрін із відео

Дві війни Путіна.

Багато років Путін, Асад, Ердоган гнали з Близького Сходу і Півночі Африки хвилі, мільйони мігрантів-біженців до Європи, створюючи їй величезні труднощі. Але Путін не помітив, що за цей час мільйони мігрантів із Середньої Азії опинилися в Росії. На відміну від 30 мільйонів російських мусульман, багато мігрантів сповідували радикальний іслам і тихо зневажали або ненавиділи "невірних" росіян.

Зараз у путінській Росії близько 15 мільйонів із країн Середньої Азії, і їм нікуди повертатися у свої безробітні та злиденні краї, як і жителям Гази нікуди йти з Ізраїлю. Тому мігранти-мусульмани битимуться за своє місце в Росії. Тепер вони нікуди не підуть із Росії. Вони раніше за інших відчули слабкість "путінської Росії". Тому теракт у Москві - це перший залп війни, які розпочали радикальні мігранти-ісламісти, що викличе хвилю ненависті та страху в населення великих міст Росії і підйом російського фашистського руху.

відео дня

Таким чином Путін ризикує отримати дві війни - зовнішню - проти України і внутрішню - проти повсталих мігрантів-ісламістів. І жодна "путінська Росія" не витримає тягаря внутрішньої і зовнішньої війни.

Хто такий Віктор Небоженко

Віктор Сергійович Небоженко (нар. 14 лютого 1953, Жмеринка) — український політолог, соціолог. Директор соціологічної служби "Український барометр". Кандидат філософських наук, пише Вікіпедія.

Працював в Інституті філософії Академії наук України, Інституті соціології Академії наук України.

У 1994-му брав участь в першій президентській кампанії екс-прем'єр-міністра України Леоніда Кучми.

З 2003-го — керівник соціологічної служби Національного інституту стратегічних досліджень при Президенті України, директор Соціологічної служби "Український барометр".

Джерело

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакції.

Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред

Реклама

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти