У людей дуже швидко закінчуються гроші

11 серпня 2021, 20:45
1170
В Україні підприємства малого та середнього бізнесу розоряються, скорочуються робочі місця. Безробіття наростає.
Гроші, гаманець
В українців дуже швидко закінчуються гроші / УНІАН

Занепокоєння, нерви, безсонні ночі – дуже швидко гроші закінчуються у людей. Це дійсно звучить серйозно і загрозливо для більшості українців - гроші закінчуються. Що буде з Україною? Коли Кабміном і Радою керують не здоровий глузд і професіоналізм, а артистичний популізм. Ось останні повідомлення одного лише вчорашнього дня з новинної стрічки:

- нарахування за житлово-комунальні послуги з початку цього 2021 року зросли на третину;

- заборгованість із зарплати в Україні за перше півріччя досягла майже 3,6 млрд грн, це на 14,2% вище, ніж за аналогічний період 2020 року (для порівняння: заборгованість із зарплати перед українцями на початку 2014 року становила 0,8 млрд грн);

відео дня

- у річному вимірі (до липня 2020 року) інфляція в Україні прискорилася до 10,2%;

- споживчі витрати населення зростають, проте в їх структурі домінують товари та послуги першої необхідності (харчові продукти, комунальні послуги), - зазначив голова Ради НБУ Богдан Данилишин.

читайте такожЧому не варто радіти зростанню зарплати до 500 доларівВід себе додам: коли навіть на прості харчові продукти і ліки грошей не вистачає, то люди беруть в борг, відповідно, споживче кредитування як і раніше залишається найприбутковішим сегментом для українських банків. Ставки за кредитами населенню у II кварталі 2021 року коливалися в межах 30% річних! Ну, і де ж совість і сором? Це не банкіри, це божевільні лихварі, та й годі. І плювали влада і лихварі на нещасних і бідних позичальників, тому роздрібне кредитування в Україні зростає все вищими темпами: обсяги чистих гривневих кредитів фізичним особам у II кварталі 2021 року зросли на 8,7% і на 23,8% рік/до року.

Водночас підприємства малого та середнього бізнесу розоряються, скорочуються робочі місця. Безробіття наростає. Знову злидні і стрес, які пережити людям надзвичайно важко. Втрачено довіру до Кабміну і Верховної Ради, які не можуть запобігати загрозі коронакризи. Все важче спростовувати те, що переважна більшість населення України незадоволені дуже низьким рівнем життя і оплатою своєї праці. І всі хочуть, щоб пенсії народних депутатів і топчиновників були точно такими ж, які вони придумали для всієї країни.

читайте такожБізнес став віддавати перевагу " золотому матрацу"Корупція в Україні зашкалює. Без роботи залишається все більше молодих, активних і злих громадян. У зв'язку з цим, можливо, не зовсім доречне порівняння, але таке відчуття, що не за горами той час, коли місцеві депутати слідом за поверненням колишніх назв вулиць розглянуть і альтернативні пропозиції, що нагадують воєнний комунізм, - тотальна карткова система і комісари на заводах.

Це гірка правда сьогоднішнього дня. Або я помиляюся?

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакції.

Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред

Реклама
Реклама

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
^
Ми використовуемо cookies
Прийняти