У Путіна в голові вже йде Третя світова

13 лютого 2024, 19:10
Путін проговорився (за Фрейдом) про те, що підсвідомо асоціює себе з Гітлером, а Україну - з Польщею, яка зазнала нацистської агресії.
Путін трясся під час інтерв'ю
Путін / Колаж Главред, фото скріншот tuckerclarson

У його голові вже йде Третя світова.

Свіжий Путін: "Україна виявилася незговірливою. Мені нічого не залишалося при реалізації своїх планів почати саме з України. Оскільки українці не віддали коридору до Криму, все-таки змусили, вони загралися і змусили мене почати Третю світову війну саме з них".

Не лякайтеся. Це я поміняв у відомій відповіді Путіна Карлсону тільки кілька слів: Гітлера на мене, Польщу і поляків на Україну та українців, Данцизький коридор на коридор до Криму, Другу світову на Третю світову.

відео дня

Путін проговорився (за Фрейдом) про те, що підсвідомо асоціює себе з Гітлером, а Україну - з Польщею, яка зазнала нацистської агресії.

Але головне, він видав, що у своїй параноїдальній картині світу вже веде Третю світову війну (мабуть, із "колективним Заходом"), яку "під час реалізації своїх планів" тільки почав з України, а далі, як і Гітлер, зупинятися не збирається.

Його умиротворителям у Європі та США треба розуміти, що, якщо Україна впаде, наступними будуть вони.

Хто такий Ігор Ейдман

Ігор Віленович Ейдман (25 вересня 1968, Горький) — російський соціолог, один з найбільш публікованих дослідників путінізму як соціальної і політичної системи.

З 1995-го по 2002-й рік очолював піар-агенцію "Центр соціальних інновацій". Ігор Ейдман є автором антиолігархічної кампанії Бориса Нємцова.

З 2002-го по 2005-й рік Ігор Ейдман працював одночасно в центрі політконсалтингу "Ніколло М" і Всеросійському центрі вивчення громадської думки (він же ВЦВГД).

У 2010-му році виступив одним з підписантів опозиційного листа "Путін повинен піти".

У 2011-му році переїхав до Німеччини.
Ігор Ейдман в 2014-му році випустив книгу "Нова національна ідея Путіна". У 2016-му році була видана його книга "Система Путіна: Куди йде нова російська імперія?"
Ігор Ейдман - автор багатьох публікацій і статей, активно пише на своїх сторінках у соцмережах. У своїх матеріалах він детально розбирає сучасну російську політику, виступає проти війни в Україні, нещадно висміює Путіна, "духовні скрєпи" і "русский мир".

Джерело

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакції.
Реклама

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти