Київ знову примушують до переговорів з бойовиками

Якщо Україна погодиться на механізми кластерів, це фактично означатиме згоду на переговори з представниками ОРДЛО, що загрожує фатальними наслідками Банковій.

Зустріч радників Нормандської четвірки у Парижі тривала близько 8 годин/ УНІАН

Один із висновків зустрічі радників Нормандської четвірки у Парижі у тому, що сторони домовилися далі вести перемовини. Це вже певний позитивний сигнал того, що про вторгнення чи ракетний удар по Києву та інших містах України поки що не йдеться - принаймні, на це можна сподіватися. Звісно, не можна на сто відсотків знати, що у голові у Путіна, але гостра фаза вторгнення зараз відкладена.

Є пауза у два тижні, до наступних перемовин у Берліні, де мають бути узгоджені позиції, пов’язані з прибиранням різночитання Мінських угод. На даний момент сторони говорять про припинення вогню, однак не зрозуміло, як вони це верифікуватимуть - тобто з якого часу цей режим стартує.

Не виключено, що це має відбутися протягом наступних двох тижнів - саме тоді обидві сторони мають забезпечити режим тиші на лінії розмежування. Бо після оголошення Зеленським перемир’я у 2019 році, жодного дня без обстрілів не минало і режиму тиші де-факто не було і за цей час ми мали втрати серед військових, серед цивільних. Якщо зараз його дійсно вдасться забезпечити, це також можна буде назвати здобутком паризького раунду переговорів.

Надважливим для України є алгоритм виконання Мінських угод. Україна увесь час наголошувала на тому, що спочатку - безпека, потім - політичний кейс, росіяни вимагають навпаки. Тобто спочатку режим тиші, демілітаризація, виведення російських збройних сил з Донбасу і важкої техніки, роззброєння бойовиків, розмінування, звільнення заручників, а вже потім - вибори, амністія, перехідні адміністрації, спільні патрулі тощо.

Україна зробила поступку Росії - відкликала законопроєкт про здійснення державної політики у перехідний період - і це стало приводом до того, що Росія погодилася зустрітися у Парижі. Цей проект міг би посилити переговорні позиції Києва, однак він відкликаний.

Крім того, нас знову примушують до прямих переговорів з бойовиками. Попри заяви хранителів режиму Банкової про недопустимість таких перемовин, це не підкріплюється реальному діями. Тому треба пильнувати за руками переговорників від України, аби потім ми не отримали прямих переговорів у вигляді різноманітних консультативних механізмів, закріплених документально.

Зараз у ТКГ, де присутні Росія, Україна та ОБСЄ дійсно присутні представники окупаційних адміністрацій - вони присутні де-факто з боку російської делегації (і керовані нею), але де-юре їх туди запрошує ОБСЄ. Якщо Україна погодиться на різні консультативні механізми (а цього вимагає російська сторона і до цього схилялися у Парижі та Берліні у різних кластерах, що були озвучені у 2019-2020 роках), ми можемо отримати прямі переговори під іншими вивісками. Зокрема, це може бути СЦКК, тобто спільний координаційний центр, який має верифікувати ситуацію на лінії розмежування, де з 2017 року відсутня Росія. Представництва "ЛДНР" Україна там не визнає, але нам можуть це нав’язати росіяни за замовчуванням.

Цього допустити не можна - Банкова кілька разів підходила до цієї межі, але громадськості і експертам цьому поки вдавалося завадити. Бо є культ особистої зустрічі Зеленського з першими особами, тобто зустрічі у Нормандському форматі на рівні глав держав - для президента це архіважливо і він може піти на будь-які поступки, бо вважає, що зможе переграти очільників Росії, Франції та Німеччини (насправді ні).

читайте також"Перемога" не сталася: чому поки рано проводити зустріч глав МЗС "нормандської четвірки"Дійсно кидається в очі і оптимізм росіян у цих переговорах. Я не схильний вдаватися до конспірологічних теорій, але занепокоєння викликає ухвалення кластерного підходу, у якому закладене паралельне виконання політичної і безпекової частин. І вплинути на цей процес в інтересах України буде дуже важко - наприклад, амністію проводитимуть разом з так званим виведенням російських підрозділів з Донбасу, але їх просто переназвуть і буде якась "народна міліція" замість військових корпусів, а російська агентура ГРУ стане "представниками правоохоронних органів ОРДЛО". І російські громадяни, маючи лише російський паспорт, здійснюватимуть певні функції у де-юре українських органах влади, якщо ми їх визнаємо.

Тому ці питання на майбутнє мають бути прораховані і українські представники мають розуміти свою відповідальність і ризики внутрішньополітичної дестабілізації, якщо Банкова спробує перейти ті чи інші червоні лінії.

Віталій Кулик, директор Центру досліджень проблем громадянського суспільства, спеціально для Главреда

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти