У США демократи "зіграли внічию"

Демократи всупереч всім прогнозам на цих виборах ніякого розгрому не пережили, а фактично "зіграли внічию".

Сенат США
Сенат США / Reuters

У США, як ви знаєте, щойно пройшли проміжні вибори в Конгрес. Через війну я про них нічого не писав, але краєм ока стежив, що там відбувається. Теоретично, там з величезною перевагою повинні були перемогти республіканці. І за всіма опитуваннями, і за історичним прецедентом, ну і за загальнополітичною ситуацією в країні.

Однак з ряду причин я був упевнений, що у демократів є дуже хороші шанси не програти. Для того, щоб їх розписувати, часу не було, плюс мене б визнали ідіотом, так як абсолютно всі були впевнені в тому, що демократів чекає жахливий розгром.

Загалом, я своїми міркуваннями з цього приводу поділився тільки зі своїм другом-американцем з Вашингтона. Тоді він не дуже надихнувся моїм передбаченням.

Але зараз ось з'ясовується, що демократи всупереч всім прогнозам на цих виборах ніякого розгрому не пережили, а фактично "зіграли внічию".

У 2016 році я говорив, що переможе не Хілларі, а Трамп, в 2020 році я ставив на Байдена і обіцяв, що Трампісти обов'язково влаштують щось типу спроби захоплення влади.

Втім, я, звичайно, теж, буває, помиляюся. Але не міг не похвалитися!

Джерело

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти